ONLINE: Od 19:30 odveta UECL s Panathinaikosem | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:30 odveta UECL s Panathinaikosem

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 19:30 odvetu 3. předkola Evropské konferenční ligy v Athénách proti Panathinaikosu. Jakou sestavu vybral Jindřich Trpišovský?

Trenérský tým udělal oproti nedělnímu zápasu se Zlínem osm změn. Aiham Ousou nahradil v obraně Eduarda Santose. Oscar Dorley nastoupil místo Davida Juráska. Christ Tiéhi hraje místo Jakuba Hromady. Obměnil se i zbytek zálohy, kterou tvoří Ivan Schranz, Ibrahim Traoré, Tomáš Holeš a Peter Olayinka. Na hrotu místo Jurečky naskočí Ondřej Lingr.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Ewertona a Lukáše Provoda.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Kačaraba, Oscar – Tiéhi – Schranz, Traoré, Holeš, Olayinka - Lingr
Lavička: Kolář, Sirotník, Masopust, Tecl, Jurečka, Usor, Sor, Ševčík, Valenta, Jurásek M., Kričfaluši

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články