ONLINE: Od 19:30 odveta UECL s Panathinaikosem | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:30 odveta UECL s Panathinaikosem

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 19:30 odvetu 3. předkola Evropské konferenční ligy v Athénách proti Panathinaikosu. Jakou sestavu vybral Jindřich Trpišovský?

Trenérský tým udělal oproti nedělnímu zápasu se Zlínem osm změn. Aiham Ousou nahradil v obraně Eduarda Santose. Oscar Dorley nastoupil místo Davida Juráska. Christ Tiéhi hraje místo Jakuba Hromady. Obměnil se i zbytek zálohy, kterou tvoří Ivan Schranz, Ibrahim Traoré, Tomáš Holeš a Peter Olayinka. Na hrotu místo Jurečky naskočí Ondřej Lingr.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Ewertona a Lukáše Provoda.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Kačaraba, Oscar – Tiéhi – Schranz, Traoré, Holeš, Olayinka - Lingr
Lavička: Kolář, Sirotník, Masopust, Tecl, Jurečka, Usor, Sor, Ševčík, Valenta, Jurásek M., Kričfaluši

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články