ONLINE: Od 16:00 třetí ligové kolo v Jablonci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 16:00 třetí ligové kolo v Jablonci

Slávisté se po postupu přes Panathinaikos představí ve FORTUNA:LIZE, v rámci třetího kola nastupují na půdě Jablonce. Poprvé od března je v základní sestavě Lukáš Masopust.

Trenérský tým udělal oproti čtvrtečnímu duelu v Athénách hned sedm změn. Poprvé od března nastupuje v základní sestavě Lukáš Masopust. Ve středu obrany Tarase Kačarabu doplní Eduardo Santos. Na levé straně budou slávisté spoléhat na spolupráci Davida a Matěje Juráska. Střed hřiště mají na starosti Christ Tiéhi a Petr Ševčík. Zprava hraje Moses Usor, v útoku začíná Stanislav Tecl a Ivan Schranz.

Zdravotní problémy do hry nepustí Jana Bořila, Davida Hovorku, Ewertona, Lukáše Provoda, Yiru Sora, Oscara a Václava Jurečku. Daniel Fila a Matěj Valenta v sobotu pomohli B-týmu k výhře 4:2 v derby.

Sestava: Mandous – Masopust, Santos, Kačaraba, Jurásek D. – Usor, Tiéhi, Ševčík, Jurásek M. - Schranz, Tecl
Lavička: Kolář, Holeš, Ousou, Šmiga, Olayinka, Douděra, Hromada, Traoré, Lingr, Icha, Kričfaluši

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

​Unikátní slávistický kalendář právě v prodeji

9. 12. 2022
Při příležitosti výročí 130 let od založení našeho klubu jsme pro vás připravili unikátní slávistický kalendář na rok 2023. V prodeji od pátku 9. prosince ve fanshopu. Tak krásné Vánoce, slávisti!

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince od 14:00.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Další články