ONLINE: Od 10:30 první ligový zápas proti Dukle | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 10:30 první ligový zápas proti Dukle

První ligový zápas nové sezony rozehrají naše fotbalistky a aktuální mistryně od 10:30 na Julisce proti Dukle Praha. Utkání můžete sledovat živě v aplikaci VEO LIVE.

Do prvního utkání nové sezony nastoupí mistryně s Olivií Lukášovou v bráně, prostor před ní zajistí čtveřice Gabriela Šlajsová, Simona Necidová, Lucie Bendová a Michaela Khýrová. Středová řada ve složení Tereza Krejčiříková - Martina Šurnovská- Tereza Szewiezcková bude společně s Franny Černou a Petrou Divišovou podporovat v útoku osamocenou Terezu Kožárovou.

Kvůli zranění nemůže trenér Karel Piták poslat do zápasu Dianu Bartovičovou, Albínu Goretkiovou, Julii Fresilerovou a Lucii Krejčovou.

Sestava: Lukášová, Necidová, Bendová, Šlajsová, Khýrová, Černá, Šurnovská, Krejčiříková, Szewieczková, Kožárová, Divišová

Lavička: Fuchsová, Růžičková, Keene, Veselá, Abrahamsson

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články