ONLINE: Od 21:00 zápas UECL proti Sivassporu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 21:00 zápas UECL proti Sivassporu

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 21:00 v Turecku první zápas skupinové fáze Evropské konferenční ligy proti Sivassporu.

Trenérský tým udělal oproti nedělnímu zápasu se Slováckem pět změn. Místo Eduarda Santose hraje Aiham Ousou, Lukáš Masopust se přesouvá na levou stranu místo Davida Juráska, kterého nahrazuje na pravé obraně David Douděra. Útočnou středovou trojici tvoří Moses Usor, Ibrahim Traoré a Matěj Jurásek. Peter Olayinka se posouvá ze křídla na hrot, kde hraje místo Stanislava Tecla.

Zdravotní problémy do hry nepustí Ondřeje Koláře, Eduarda Santose, Ondřeje Lingra, Davida Juráska, Yiru Sora, Oscara, Václava Jurečku, Jana Bořila a Davida Hovorku. Jakub Hromada do utkání nezasáhne, protože chybí na soupisce pro Konferenční ligu.

Zápas začíná ve 21:00 a v přímém přenosu ho odvysílá ČT sport.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Kačaraba, Masopust – Holeš, Ševčík – Usor, Traoré, Jurásek M. – Olayinka
Lavička: Dvořák, Tiéhi, Tecl, Provod, Ewerton, Schranz, Labík, Šubert

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici ČT sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Derby dvou Slavií? Unikát, jedinou ambicí je postup

27. 9. 2023
Sešívaní ve středu zahájí svou letošní cestu tuzemským pohárem. Ve 3. kole MOL Cupu vyzvou v Kroměříži tamní Hanáckou Slavii. O utkání promluvil asistent hlavního trenéra Jaroslav Köstl. Jak se těší na další derby a v jakém složení tým odcestoval?

MATCHDAY z derby. V rytmu saxofonu a emocí

26. 9. 2023
Nedělní domácí 308. derby skončilo remízou 1:1. Eden praskal ve švech, plály ohně, od tří bodů oddělila výběr Jindřicha Trpišovského penalta z posledních vteřin. Kameramani MATCHDAY, a že jich bylo, pro vás celý den zachytili.

U19 i U17 bez ztráty bodu, žáci na turnaji v italském Turíně

26. 9. 2023
Dorostenci z U19 a U17 mají za sebou náročný týden zakončený plným počtem bodů. Mladší žáci vyrazili na mezinárodní turnaj do Itálie. Další vítězství B-týmu proti Dukle. Starší žáci porazili Teplice. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Další články