AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Plzně | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Plzně

Ve 9. kole bude hrát Slavia v Plzni. Zápas se hraje 18. září od 19:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

Vstupenky

Do prodeje nejdou žádné vstupenky, veškeré vstupenky jsme rozdělili mezi fanouškovské organizace Tribunu Sever, Odbor přátel a Fanklub. Pokud máte zájem o vstupenky, informujte se prosím u nich.

Příjezd a parkování

Tribuna Sever se chystá na výjezd vlakem v neděli z Hlavního nádraží v 15:08. Jízdenky si každý fanoušek vyřizuje sám, vstupenky jsou pak ke koupi v TS Storu. Odbor přátel se chystá na výjezd autobusem a veškeré informace mají na webu. Fanklub se taktéž chystá autobusem a info naleznete zde.

Jedete-li autem, tak v okolí stadionu je možné parkovat v parkovacím domě v Truhlářské ulici a na parkovišti u Lidlu, jejich umístění najdete červeně označené v mapce níže.

Pochod

Pochod vyrazí z nádraží přímo na stadion poté, co dorazí vlak s fanoušky.

Vstup do sektoru

Na místě nebudou v prodeji žádné vstupenky, a to ani do sektoru hostů, ani do ostatních sektorů.

Pro fanoušky Slavie je vyhrazen sektor hostů U. Brány stadionu se otevírají 90 minut před utkáním, tedy v 17:30. Buďte na místě včas, ať se dostanete do hlediště na začátek zápasu.

Pokud se chystáte do jiného sektoru, než je sektor hostí, berte na vědomí, že vpuštěni budete pouze bez čehokoliv slávistického. Pokud budete mít něco slávistického, budete buď vyzváni, ať dané oblečení schováte, nebo nebudete vpuštěni na stadion.

Bezpečnostní kontroly

Pokud budou mít fanoušci předměty, které není možné vnášet na stadion, bude možné je ponechat v úschovně na pokladnách u sektoru hostů a po skončení utkání si je na tomto místě opět vyzvednout.

Doporučujeme nastudovat si Návštěvní řád, na stadion je zakázáno mimo jiné vnášet vlajkové tyče, spreje, omamné látky, velká zavazadla a velké batohy, videokamery a fotoaparáty a pyrotechniku.

Do sektoru nebudou vpuštěny osoby pod vlivem alkoholu a návykových látek.

V sektoru hostů budou členové pořadatelské služby z Edenu, budou mít reflexní vesty se slávistickým logem.

Na stadionu je zákaz kouření.

Aktuálně

Kupujte lístky na Slovácko!

6. 2. 2023
Ve třetím jarním domácím utkání přivítáme ve Fortuna Areně 1. FC Slovácko. Vstupenky jsou v prodeji v nejlevnější cenové kategorii od 260 korun.

O výkonu soupeře, řešení brejků i ztrátě středu hřiště

4. 2. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře na nově otevřeném stadionu Pardubic o vysokém napadání a výkonu domácích, neproměňování šancí, brzkém střídání, červené Aihama Ousoua, sektoru hostů i situaci okolo Christose Zafeira.

Cenné a vydřené tři body. Stadion? Klobouk dolů

4. 2. 2023
Důležitým zákrokem za stavu 1:0 pomohl Ondřej Kolář k výhře nad Pardubicemi (2:0). Byl vyhlášen mužem utkání a prozradil nejen dojmy z nového pardubického stadionu.

Další články