Ševčík a Masopust v nominaci české reprezentace | SK Slavia Praha
Více

Ševčík a Masopust v nominaci české reprezentace

Petr Ševčík a Lukáš Masopust jsou v nominaci českého národního výběru pro dvě utkání Ligy národů. Ivan Schranz byl povolán do slovenské reprezentace. Ve výběru lvíčat pro baráž o ME je pět slávistů.

Reprezentaci čeká na konci září dvojzápas Ligy národů UEFA. V sobotu 24. září se od 20:45 utká ve Fortuna Areně s Portugalskem. V úterý 27. září od 20:45 odehraje zápas se Švýcarskem v St. Gallen. Mezi náhradníky v nominaci jsou i Stanislav Tecl, Aleš Mandous, David Douděra, Tomáš Holeš, Ondřej Lingr, Lukáš Provod a Václav Jurečka.

Česko je zatím se čtyřmi body na třetím místě skupiny 2 za Španělskem a Portugalskem. Pokud si po dvou posledních zápasech udrží svůj jednobodový náskok nad Švýcarskem, zůstane v elitní lize A i pro další Ligu národů.

Česko U21

Reprezentaci do jednadvaceti let čeká dvojutkání baráže o kvalifikaci na mistrovství Evropy 2023 proti Islandu. Ke lvíčatům byli ze slávistů nominováni Antonín Kinský, David Jurásek, Tomáš Vlček, Matěj Valenta a Daniel Fila.

Slovensko

Na zápasy slovenské reprezentace v Lize národů proti Ázerbajdžánu a Bělorusku byl povolán Ivan Schranz. Jako náhradník je v nominaci i Jakub Hromada.

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články