ONLINE: Od 18:45 v Edenu proti Ballkani | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 v Edenu proti Ballkani

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 doma v Edenu druhé utkání Evropské konferenční ligy proti FC Ballkani. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Trenérský štáb udělal oproti nedělnímu zápasu s Českými Budějovicemi jedinou změnu. Na hrotu hraje místo Stanislava Tecla Peter Olayinka. Na lavičce jsou připravení mládežníci Ondřej Kričfaluši, Erik Biegon, Jakub Kopáček a Štěpán Beran.

Zdravotní problémy nepustí do hry Yiru Sora, Jana Bořila, Davida Hovorku, Tomáše Holeše, Matěje Juráska a Petra Ševčíka. Na soupisce pro UECL není Jakub Hromada.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Tiéhi, Provod – Masopust, Lingr, Schranz – Olayinka
Lavička: Kolář, Sirotník, Tecl, Santos, Usor, Oscar, Ewerton, Traoré, Kričfaluši, Biegon, Kopáček, Beran

Zápas začíná v Edenu od 18:45 a přímým přenosem ho odvysílá Sport 1.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici Sport 1, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články