ONLINE: Od 18:45 v Edenu proti Ballkani | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 18:45 v Edenu proti Ballkani

Sešívaní hrají ve čtvrtek od 18:45 doma v Edenu druhé utkání Evropské konferenční ligy proti FC Ballkani. Jakou sestavu vybral trenér Jindřich Trpišovský?

Trenérský štáb udělal oproti nedělnímu zápasu s Českými Budějovicemi jedinou změnu. Na hrotu hraje místo Stanislava Tecla Peter Olayinka. Na lavičce jsou připravení mládežníci Ondřej Kričfaluši, Erik Biegon, Jakub Kopáček a Štěpán Beran.

Zdravotní problémy nepustí do hry Yiru Sora, Jana Bořila, Davida Hovorku, Tomáše Holeše, Matěje Juráska a Petra Ševčíka. Na soupisce pro UECL není Jakub Hromada.

Sestava: Mandous – Douděra, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Tiéhi, Provod – Masopust, Lingr, Schranz – Olayinka
Lavička: Kolář, Sirotník, Tecl, Santos, Usor, Oscar, Ewerton, Traoré, Kričfaluši, Biegon, Kopáček, Beran

Zápas začíná v Edenu od 18:45 a přímým přenosem ho odvysílá Sport 1.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici Sport 1, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Jsem moc vděčný za zájem. UECL? Životní zážitek

3. 2. 2023
Michal Tomič v prvním rozhovoru prozradil, jak se těší na krajany Schranze s Hromadou i bývalého parťáka Václava Jurečku, a zavzpomínal také na podzimní účast v Konferenční lize nebo dorostenecké angažmá v Itálii.

Do Slavie přichází Michal Tomič

3. 2. 2023
Novou posilou Slavie je Michal Tomič. Třiadvacetiletý slovenský pravý obránce přichází ze Slovácka a jaro stráví na hostování v Mladé Boleslavi. V Edenu podepsal smlouvu do 30. června 2026.

Informace pro fanoušky do Pardubic

3. 2. 2023
V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Další články