B-tým v neděli od 16:30 ve Vlašimi | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 16:30 ve Vlašimi

Po výsledkově nevydařeném utkání s Příbramí se B-tým v neděli střetne v rámci 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Vlašimí. Utkání je na programu od 16:30 na stadionu v Kollárově ulici ve Vlašimi.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci tohoto kola sešívaní vyjedou do Vlašimi, se kterou se utkají v neděli od 16:30 na stadionu v Kollárově ulici ve Vlašimi.

Vlašim nevstoupila do aktuálního ročníku úplně ideálně. Z osmi odehraných utkání má pouze jednu výhru. Na svém kontě má tedy tři body. Vlašimi náleží šestnáctá příčka v tabulce, sešívaným pozice třináctá.

Sešívaní mají za sebou porážku s Příbramí a v nedělním duelu se budou chtít poprat o všechny tři body. „Ze spousty věcí jsem měl daleko lepší pocit než v zápase s Varnsdorfem. Prohry nám ukazují naše limity a věci, na kterých je třeba pracovat. Bude pak třeba posoudit, jak jsme se dokázali zlepšit. Je skvělé, že nám takový zápas ukáže určité věci. Ukazuje nám to, že musíme umět nechybovat ve hře s míčem. Určité nevynucené chyby tam nemohou být, pak se bude také klukům mnohem lépe hrát. V tom nás zápas s Příbramí ztrestal. Když se zlepšíme ve hře s míčem, na což cílíme nejvíce, tak pak může být pokrok i v celkové hře,“ řekl po utkání s Příbramí hlavní trenér Marek Jarolím.

Utkání ve Vlašimi začíná v 16:30. Sektor hostí bude otevřen a vstupné je 100 Kč.

Pokud se na stadion nechystáte, utkání můžete sledovat živě pomocí streamu zde.

Aktuálně

Ohlasy po losu základních skupin UWCL

3. 10. 2022
Ohlasy kapitánky týmu Diany Bartovičové a trenéra Karla Pitáka po losu základních skupin Ligy mistryň. Všechny utkání bude vysílat živě Youtube kanál DAZN.

Odveta Youth League už ve středu od 14:00

3. 10. 2022
Už ve středu 5. října se slávistická U19 utká v odvetě UEFA Youth League s belgickým Genkem. Sešívaní do utkání vstoupí s náskokem gólu z prvního zápasu. Vstupenky na utkání budou k dispozici na místě v den zápasu.

​CFR Kluž: Návrat rumunského mistra do Edenu

3. 10. 2022
Pět titulů za pět sezon. Taková je bilance CFR Kluž na rumunské scéně. Po ústupu FCSB ze předních příček je čtvrteční soupeř Slavie doma hegemonem, v pohárech se mu však zatím nedaří podle představ.

Další články