Odveta Ligy mistryň ve středu na Xaverově | SK Slavia Praha
Více

Odveta Ligy mistryň ve středu na Xaverově

Ve středu 28. září od 15:00 hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na Xaverově islandský Valur Reykjavík. Informace o vstupenkách naleznete v článku, permanentkáři mají vstup zdarma. Přijďte podpořit naše fotbalistky a pomoct jim k postupu do další fáze této soutěže!

Slávistky vyhrály první utkání 1:0, když se ve 26.minutě prosadila útočnice Tereza Kožárová. Už nyní vyhlížejí odvetu, která se odehraje 28. září na Xaverově od 15:00. Vstupenky budou k dostání na místě na pokladnách v den zápasu od 14:00.

Permanentkáři z Edenu mají vstup na utkání zajištěn díky své permanentní vstupence zdarma. Na xaverovských pokladnách si po předložení platné permanentky a občanského průkazu vyzvednou svou vstupenku zdarma, stejně jako při zápasech B-týmu. Na místě budou také klasické vstupenky pro nepermanentkáře za 100 Kč. Děti (do 150 cm či 15 let), ZTP/TP, senioři (od 63 let) pak mohou využít zvýhodněného vstupného ve výši 50 Kč. V případě čerpání slevy bude pro nákup takové vstupenky nutné předložit dokument dokazující oprávnění na čerpání slevy.

Dorazte na stadion včas, kapacita stadionu je omezena. Parkování v areálu není možné, proto prosíme, aby fanoušci využili parkování v okolních ulicích, nebo zvažte svou cestu na utkání pomocí MHD.

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články