Odveta Ligy mistryň ve středu na Xaverově | SK Slavia Praha
Více

Odveta Ligy mistryň ve středu na Xaverově

Ve středu 28. září od 15:00 hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na Xaverově islandský Valur Reykjavík. Informace o vstupenkách naleznete v článku, permanentkáři mají vstup zdarma. Přijďte podpořit naše fotbalistky a pomoct jim k postupu do další fáze této soutěže!

Slávistky vyhrály první utkání 1:0, když se ve 26.minutě prosadila útočnice Tereza Kožárová. Už nyní vyhlížejí odvetu, která se odehraje 28. září na Xaverově od 15:00. Vstupenky budou k dostání na místě na pokladnách v den zápasu od 14:00.

Permanentkáři z Edenu mají vstup na utkání zajištěn díky své permanentní vstupence zdarma. Na xaverovských pokladnách si po předložení platné permanentky a občanského průkazu vyzvednou svou vstupenku zdarma, stejně jako při zápasech B-týmu. Na místě budou také klasické vstupenky pro nepermanentkáře za 100 Kč. Děti (do 150 cm či 15 let), ZTP/TP, senioři (od 63 let) pak mohou využít zvýhodněného vstupného ve výši 50 Kč. V případě čerpání slevy bude pro nákup takové vstupenky nutné předložit dokument dokazující oprávnění na čerpání slevy.

Dorazte na stadion včas, kapacita stadionu je omezena. Parkování v areálu není možné, proto prosíme, aby fanoušci využili parkování v okolních ulicích, nebo zvažte svou cestu na utkání pomocí MHD.

Aktuálně

Premier Cup už zítra v Měcholupech

27. 9. 2022
Už zítra proběhne v Horních Měcholupech mezinárodní turnaj pro kategorii U13 pořádaný mládežnickou akademií. Turnaje se zúčastní pět týmů.

Informace pro fanoušky do Kluže

27. 9. 2022
Čtvrtý zápas skupinové fáze Evroské konferenční ligy mezi Kluží a Slavií se odehraje 13. října od 18:45 středoevropského času v Kluži. V článku si přečtěte bližší informace ke vstupenkám a k výjezdu.

Odveta Ligy mistryň. Ve středu proti Valuru!

26. 9. 2022
Už ve středu, na státní svátek, hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na stadionu v Horních Počernicích islandský Valur. Vstupenky budou v prodeji na místě, permanentkáři jdou zdarma.

Další články