Odveta Ligy mistryň ve středu na Xaverově | SK Slavia Praha
Více

Odveta Ligy mistryň ve středu na Xaverově

Ve středu 28. září od 15:00 hostí slávistky v odvetě Ligy mistryň na Xaverově islandský Valur Reykjavík. Informace o vstupenkách naleznete v článku, permanentkáři mají vstup zdarma. Přijďte podpořit naše fotbalistky a pomoct jim k postupu do další fáze této soutěže!

Slávistky vyhrály první utkání 1:0, když se ve 26.minutě prosadila útočnice Tereza Kožárová. Už nyní vyhlížejí odvetu, která se odehraje 28. září na Xaverově od 15:00. Vstupenky budou k dostání na místě na pokladnách v den zápasu od 14:00.

Permanentkáři z Edenu mají vstup na utkání zajištěn díky své permanentní vstupence zdarma. Na xaverovských pokladnách si po předložení platné permanentky a občanského průkazu vyzvednou svou vstupenku zdarma, stejně jako při zápasech B-týmu. Na místě budou také klasické vstupenky pro nepermanentkáře za 100 Kč. Děti (do 150 cm či 15 let), ZTP/TP, senioři (od 63 let) pak mohou využít zvýhodněného vstupného ve výši 50 Kč. V případě čerpání slevy bude pro nákup takové vstupenky nutné předložit dokument dokazující oprávnění na čerpání slevy.

Dorazte na stadion včas, kapacita stadionu je omezena. Parkování v areálu není možné, proto prosíme, aby fanoušci využili parkování v okolních ulicích, nebo zvažte svou cestu na utkání pomocí MHD.

Aktuálně

O výkonu soupeře, řešení brejků i ztrátě středu hřiště

4. 2. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře na nově otevřeném stadionu Pardubic o vysokém napadání a výkonu domácích, neproměňování šancí, brzkém střídání, červené Aihama Ousoua, sektoru hostů i situaci okolo Christose Zafeira.

Cenné a vydřené tři body. Stadion? Klobouk dolů

4. 2. 2023
Důležitým zákrokem za stavu 1:0 pomohl Ondřej Kolář k výhře nad Pardubicemi (2:0). Byl vyhlášen mužem utkání a prozradil nejen dojmy z nového pardubického stadionu.

Jurečka s Olayinkou vystřelili výhru v Pardubicích

4. 2. 2023
Sešívaní v rámci 18. kola FORTUNA:LIGY porazili na venkovní půdě Pardubice 2:0 a potvrdili tak první pozici v tabulce. O góly se postarali Václav Jurečka a Peter Olayinka.

Další články