ONLINE: Od 15:00 odveta Ligy mistryň proti Valuru | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 odveta Ligy mistryň proti Valuru

Fotbalistky Slavie čeká od 15:00 odveta Ligy mistryň proti islandskému Valuru. Utkání můžete sledovat živě na Slavia TV.

Slávistky čeká po venkovní výhře 1:0 těžká odveta na stadionu v Horních Počernicích, kdy se poperou o postup do základní skupiny Ligy mistryň s islandským Valurem. Zápas můžete sledovat od 15:00 živě na Slavia TV, zde.

Trenér Karel Piták posílá do odvetného utkání stejnou sestavu jako do úvodního zápasu na půdě Valuru. Do branky se postaví Olívie Lukášová, obranu si bude řídit sehraná dvojice Simona Necidová s kapitánkou Dianou Bartovičovou. Na stranách obrany budou hrát Gabriela Šlajsová a Michaela Khýrová. O defenzivní úkoly se dnes postará zkušená Tereza Krejčiříková a doplňovat útok ze středu zálohy bude Martina Šurnovská a Tereza Szewieczková. Kraje zálohy zůstávají stejné jako v předchozích zápasech ve složení Franny Černá a Denisa Veselá. Na hrotu útoku bude operovat střelkyně z prvního zápasu Tereza Kožárová.

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Pincová, Khýrová, Šlajsová, Veselá, Krejčiříková, Šurnovská, Kožárová, Szewieczková

Lavička: Sladká, Fuchsová, Goretkiová, Růžičková, Divišová, Tenkrátová, Bendová, Keene, Abrahamsson

Aktuálně

Kapitánská páska na Boleslav: Určitá monumentalita

9. 12. 2023
Nedělní utkání proti Mladé Boleslavi představí poslední kapitánskou pásku našeho projektu v tomto kalendářním roce. Při její tvorbě jsme se spojili s výtvarníkem Michalem Cihlářem, pod jehož rukama vznikl design v prosincovém tématu "Plníme přání!".

PREVIEW: Van Buren a Trpišovský před Boleslaví

9. 12. 2023
Před nedělním domácím utkáním 18. kola FORTUNA:LIGY proti Mladé Boleslavi byl hostem tradičního preview hlavní trenér Jindřich Trpišovský, na dotazy fanoušků odpovídal Mick van Buren.

Eduardo Santos přestupuje do Bragantina

8. 12. 2023
Eduardo Santos přestupuje do brazilského Red Bull Bragantino, šestý celek aktuální sezony brazilské ligy uplatnil na obránce opci.

Další články