ONLINE: Od 15:00 odveta Ligy mistryň proti Valuru | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 15:00 odveta Ligy mistryň proti Valuru

Fotbalistky Slavie čeká od 15:00 odveta Ligy mistryň proti islandskému Valuru. Utkání můžete sledovat živě na Slavia TV.

Slávistky čeká po venkovní výhře 1:0 těžká odveta na stadionu v Horních Počernicích, kdy se poperou o postup do základní skupiny Ligy mistryň s islandským Valurem. Zápas můžete sledovat od 15:00 živě na Slavia TV, zde.

Trenér Karel Piták posílá do odvetného utkání stejnou sestavu jako do úvodního zápasu na půdě Valuru. Do branky se postaví Olívie Lukášová, obranu si bude řídit sehraná dvojice Simona Necidová s kapitánkou Dianou Bartovičovou. Na stranách obrany budou hrát Gabriela Šlajsová a Michaela Khýrová. O defenzivní úkoly se dnes postará zkušená Tereza Krejčiříková a doplňovat útok ze středu zálohy bude Martina Šurnovská a Tereza Szewieczková. Kraje zálohy zůstávají stejné jako v předchozích zápasech ve složení Franny Černá a Denisa Veselá. Na hrotu útoku bude operovat střelkyně z prvního zápasu Tereza Kožárová.

Sestava: Lukášová, Necidová, Bartovičová, Pincová, Khýrová, Šlajsová, Veselá, Krejčiříková, Šurnovská, Kožárová, Szewieczková

Lavička: Sladká, Fuchsová, Goretkiová, Růžičková, Divišová, Tenkrátová, Bendová, Keene, Abrahamsson

Aktuálně

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Premiérový bod v Lize mistryň vystřelila Růžičková

8. 12. 2022
St. Pölten slávistky výrazně přestřílel, skvělá Lukášová i s trochou potřebného štěstí ale udržela pro sešívané premiérový bod v základní skupině Ligy mistryň za remízu 1:1.

Další články