B-tým v neděli od 10:15 s Vyškovem | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 10:15 s Vyškovem

Po reprezentační přestávce se B-tým v neděli střetne v rámci 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Vyškovem. Utkání je na programu od 10:15 na Xaverově.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma 10. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci tohoto kola sešívaní vyzvou Vyškov, se kterým se utkají v neděli 2. října od 10:15 na Xaverově.

Vyškov si v současném ročníku FNL vede více než dobře. Aktuálně Vyškovu náleží druhá příčka v tabulce, jen o tři body za vedoucí Líšní. V posledním kole před reprezentační přestávkou zvítězili svěřenci trenéra Jana Trousila nad Prostějovem 4:1. Za Vyškov pravidelně nastupují také Antonín Kinský a František Matys.

Slávisté se před pauzou nerozloučili zrovna nejlépe. Ve Vlašimi sešívaní podlehli domácím 3:1 a spadli tak na patnácté místo v tabulce. „Hodnotí se mi to hrozně. Nechali jsme si to zase utéct v prvním poločase. Ve druhém poločase si to pak už Vlašim pohlídala. Nejhorší byla ta patnáctiminutovka, kdy jsme dostali tři góly. Pak už se to hodně těžko dohánělo. V závěru půle jsme ještě trefili tyč. Kdyby se to proměnilo, bylo by to ještě dramatické,“ říkal po utkání ve Vlašimi obránce Albert Labík.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Parkování v areálu bohužel z kapacitních důvodů není možné, proto prosíme fanoušky, aby parkovali v okolí areálu, případně zvážili svou cestu na utkání městskou hromadnou dopravou.

Utkání můžete také sledovat živě na online streamu zde.

Aktuálně

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Premiérový bod v Lize mistryň vystřelila Růžičková

8. 12. 2022
St. Pölten slávistky výrazně přestřílel, skvělá Lukášová i s trochou potřebného štěstí ale udržela pro sešívané premiérový bod v základní skupině Ligy mistryň za remízu 1:1.

Další články