B-tým v neděli od 10:15 s Vyškovem | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 10:15 s Vyškovem

Po reprezentační přestávce se B-tým v neděli střetne v rámci 10. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Vyškovem. Utkání je na programu od 10:15 na Xaverově.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma 10. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci tohoto kola sešívaní vyzvou Vyškov, se kterým se utkají v neděli 2. října od 10:15 na Xaverově.

Vyškov si v současném ročníku FNL vede více než dobře. Aktuálně Vyškovu náleží druhá příčka v tabulce, jen o tři body za vedoucí Líšní. V posledním kole před reprezentační přestávkou zvítězili svěřenci trenéra Jana Trousila nad Prostějovem 4:1. Za Vyškov pravidelně nastupují také Antonín Kinský a František Matys.

Slávisté se před pauzou nerozloučili zrovna nejlépe. Ve Vlašimi sešívaní podlehli domácím 3:1 a spadli tak na patnácté místo v tabulce. „Hodnotí se mi to hrozně. Nechali jsme si to zase utéct v prvním poločase. Ve druhém poločase si to pak už Vlašim pohlídala. Nejhorší byla ta patnáctiminutovka, kdy jsme dostali tři góly. Pak už se to hodně těžko dohánělo. V závěru půle jsme ještě trefili tyč. Kdyby se to proměnilo, bylo by to ještě dramatické,“ říkal po utkání ve Vlašimi obránce Albert Labík.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Parkování v areálu bohužel z kapacitních důvodů není možné, proto prosíme fanoušky, aby parkovali v okolí areálu, případně zvážili svou cestu na utkání městskou hromadnou dopravou.

Utkání můžete také sledovat živě na online streamu zde.

Aktuálně

Řekl jsem si, že teď už prostě skórovat musím. Jsme šťastní

1. 12. 2023
Postavil si míč, brankář Koval plachtil vzduchem marně. Nejen o své výstavní trefě z volného přímého kopu hovořil po vítězství 3:2 nad Tiraspolem v rozhovoru pro #SlaviaTV Christos Zafeiris.

Bláznivý zápas. Klobouk dolů před našimi fanoušky

1. 12. 2023
Jan Bořil dovedl s kapitánskou páskou spoluhráče k obratu na půdě Sheriffu Tiraspol (3:2) a jistotě postupu do jarní fáze EL. Po divokém zápase, ve kterém se nachomýtnul ke dvěma gólům, s novináři duel detailně rozebral.

O penaltě, falešné píšťalce i situaci ve skupině

1. 12. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl mluvil po výhře na hřišti Tiraspolu o průběhu utkání, komunikaci s trenérem Jindřichem Trpišovským, změnách v průběhu druhé půle, penaltě v závěru i šancích na první místo ve skupině.

Další články