ONLINE: Od 13:00 na hřišti Baníku Ostrava | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 13:00 na hřišti Baníku Ostrava

Po úspěšném postupu do skupinové fáze Ligy mistryň čeká fotbalistky Slavie 6.kolo 1.ligy žen na hřišti Baníku Ostrava. V bráně Fuchsová, poprvé v základu Tenkrátová.

Trenér Karel Piták udělal oproti poslednímu utkání, které se odehrálo ve středu proti Valuru v odvetě Ligy mistryň hned sedm změn. V brance nastoupí Tereza Fuchsová, před ní vedle kapitánky Diany Bartovičové nastupuje Alika Keene. Na levém kraji obrany hraje Sejde Abrahamsson, ve středu pole začíná Denisa Tenkrátová, Martina Šurnovská a Lucie Bendová. Podporu Terezy Kožárové z křídelních prostorů zajistí Petra Divišová a Kristýna Růžičková.

Utkání začíná od 13:00 a můžete ho sledovat v aplikaci VEO LIVE.

Sestava: Fuchsová, Bartovičová, Keene, Šlajsová, Abrahamsson, Bendová, Šurnovská, Tenkrátová, Růžičková, Kožárová, Divišová

Lavička: Sladká, Lukášová, Černá, Krejčiříková, Wafula

Aktuálně

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Premiérový bod v Lize mistryň vystřelila Růžičková

8. 12. 2022
St. Pölten slávistky výrazně přestřílel, skvělá Lukášová i s trochou potřebného štěstí ale udržela pro sešívané premiérový bod v základní skupině Ligy mistryň za remízu 1:1.

Další články