ONLINE: Od 19:00 v Edenu proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 v Edenu proti Liberci

Sešívaní hrají v neděli od 19:00 v Edenu proti Liberci. Jakou sestavu vybral trenérský tým?

Trenér Jindřich Trpišovský udělal v sestavě oproti poslednímu zápasu před reprezentační pauzou šest změn. V brance začíná poprvé v sezoně Ondřej Kolář. Lukáše Masopusta nahradil na pravé obraně David Douděra. Aiham Ousou hraje ve středu obrany s Tarasem Kačarabou. Jakub Hromada operuje v defenzivní záložní dvojici s Petrem Ševčíkem. Útočné trio zálohy tvoří Provod, Ewerton a Olayinka. Na lavičce už je připravený Yira Sor.

Zdravotní problémy nepustí do hry Aleše Mandouse, Lukáše Masopusta, Tomáše Holeše, Ondřeje Lingra, Jana Bořila, Davida Hovorku a Ivana Schranze. Kvůli červené kartě nehraje Eduardo Santos. Christ Tiéhi nenastoupí kvůli hostování z Liberce.

Sestava: Kolář – Douděra, Ousou, Kačaraba, Jurásek D. – Hromada, Ševčík – Provod, Ewerton, Olayinka - Tecl
Lavička: Dvořák, Sirotník, Nikl, Jurečka, Usor, Oscar, Sor, Traoré, Kričfaluši.

Zápas začíná v Edenu od 19:00 a přímým přenosem ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články