Odveta Youth League už ve středu od 14:00 | SK Slavia Praha
Více

Odveta Youth League už ve středu od 14:00

Už ve středu 5. října se slávistická U19 utká v odvetě UEFA Youth League s belgickým Genkem. Sešívaní do utkání vstoupí s náskokem gólu z prvního zápasu. Vstupenky na utkání budou k dispozici na místě v den zápasu.

Slávisté se ve středu 5. října na Xaverově od 14:00 představí v odvetě s belgickým Genkem.

První střetnutí vyšlo lépe pro sešívané a půjdou tak do druhého zápasu s jednobrankovým náskokem. Svěřenci trenéra Milana Titěry v Belgii zvítězili 2:1 po zásluze gólů Mikuláše Konečného a Matěje Zachovala. Z prvního utkání si slávisté odvezli ale také jednu nepříjemnost a tou je červená karta, tudíž stopka do středečního zápasu pro záložníka Davida Planku.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách Xaverovského areálu Na Chvalech v den utkání hodinu před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Parkování v areálu bohužel z kapacitních důvodů není možné, proto prosíme fanoušky, aby parkovali v okolí areálu, případně zvážili svou cestu na utkání městskou hromadnou dopravou.

Utkání nebude nikde vysílané v přímém přenosu, pokud tedy nezavítáte na stadion, sledujte Facebook nebo Twitter mládežnické akademie pro online reportáž.

„Na odvetu jsem zvědavý. Už se týmy trochu poznaly, ví, co jeden může od druhého čekat. Jestli nenastanou nějaké nečekané události, tak to bude zajímavý zápas. Myslím si, že pořád je to padesát na padesát. Genk má spoustu kvalitních hráčů i v akademii, někteří do zápasu ani nezasáhli. Uvidíme, s jakým týmem přijedou. My se na odvetu budeme snažit připravit co nejlépe. Chceme využít domácí prostředí k tomu, abychom naši cestu dotáhli minimálně do druhého kola. Pokud by se to povedlo, tak by se dalo říct, že jsme vyřadili jeden z týmů, který by v této soutěži šel hodně daleko,“ těší se na odvetu hlavní trenér Milan Titěra.

Přijďte podpořit slávistickou devatenáctku na cestě mládežnické ligy mistrů k dalšímu postupu!Aktuálně

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Premiérový bod v Lize mistryň vystřelila Růžičková

8. 12. 2022
St. Pölten slávistky výrazně přestřílel, skvělá Lukášová i s trochou potřebného štěstí ale udržela pro sešívané premiérový bod v základní skupině Ligy mistryň za remízu 1:1.

Další články