Ohlasy po losu základních skupin UWCL | SK Slavia Praha
Více

Ohlasy po losu základních skupin UWCL

Ohlasy kapitánky týmu Diany Bartovičové a trenéra Karla Pitáka po losu základních skupin Ligy mistryň. Všechny utkání bude vysílat živě Youtube kanál DAZN.

Pondělní los přidělil našim fotbalistkám zajímavou skupinu B, kde narazí na německý Wolfsburg, italský AS Řím a rakouský St. Pölten. První utkání odehrají naše fotbalistky 20. října na půdě AS Řím, v prvním domácím utkání se můžeme 26.října těšit na favorita skupiny, Wolfsburg.

„Zajímavý los, těšíme se na kvalitní zápasy, které nás čekají,“ svěřila se hned po losu kapitánka týmu Diana Bartovičová. „V rakouském St. Poltenu hrají moje spoluhráčky ze slovenské reprezentace, Mikolajová a Lemešová, komunikace mezi námi proběhla hned po losu. Pro diváky není skupina příliš atraktivní, na druhou stranu může být skupina velmi zajímavá a při kousku štěstí si troufám říct i vyrovnaná. Myslím si, že se máme my i fanoušci všichni na co těšit,“ dodala.

„Osobně jsem s losem velmi spokojen, skupina je pro nás zajímavá a určitě i hratelná. Wolfsburg je určitě favoritem skupiny, ale rakouský St.Polten i italský AS Řím pro nás mohou být vyrovnaným soupeřem, kde může o postupu rozhodnout aktuální forma týmů. Věřím, že s kádrem, který Slavie má, můžeme uspět a porvat se o druhé postupové místo ve skupině,“ věří trenér fotbalistek Karel Piták.

DatumČasDomácíHosté
1.20. října21:00AS ŘímSK Slavia Praha
2.26. října21:00SK Slavia PrahaWfL Wolfsburg
3.23. listopadu18:45SK Slavia PrahaSKN St. Pölten
4.8. prosince21:00SKN St. PöltenSK Slavia Praha
5.16. prosince21:00WfL WolfsburgSK Slavia Praha
6.22. prosince18:45SK Slavia PrahaAS Řím
Aktuálně

Předvánoční prodej vstupenek na první jarní zápas

9. 12. 2022
První ligový zápas jarní části FORTUNA:LIGY odehrajeme ve Fortuna Areně s Jabloncem 29. ledna 2023 a vstupenky budou v exkluzivním volném prodeji od pondělí 12. prosince.

Konečně to tam spadlo. Remízu bereme

8. 12. 2022
Premiérový bod v rámci základní skupiny Ligy mistryň hodnotili po remíze 1:1 s rakouským St. Pöltenem Karel Piták a Diana Bartovičová.

Premiérový bod v Lize mistryň vystřelila Růžičková

8. 12. 2022
St. Pölten slávistky výrazně přestřílel, skvělá Lukášová i s trochou potřebného štěstí ale udržela pro sešívané premiérový bod v základní skupině Ligy mistryň za remízu 1:1.

Další články