Druhé kolo aukce Maksyma Talovjerova | SK Slavia Praha
Více

Druhé kolo aukce Maksyma Talovjerova

Maksym Talovjerov opět pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Zapojte se do aukce, přispějte na dobrou věc a získejte unikátní dresy, kopačky nebo míč z Konferenční ligy.

Ukrajinský obránce Slavie Maksym Talovjerov, který aktuálně hostuje v Liberci, pořádá druhé kolo aukce na podporu své rodné země, která potřebuje finanční a materiální pomoc vzhledem k probíhající válce s Ruskem. Talovjerov od svých spoluhráčů ze Slavie v minulé sezoně získal několik předmětů, v prvním kole aukce se vydražil jeho dres, dres Ondřeje Kúdely, kšiltovka „Trpišovka“ a kopačky Davida Hovorky za celkovou částku 36 921 korun.

Nyní máte šanci vydražit nové předměty, a navíc můžete získat dvě vstupenky do sektoru 128 na vyprodané derby! Stačí vydražit jeden ze čtyř předmětů za nejvyšší částku.

A co konkrétně se draží? Kopačky Daniela Fily, dres Přemysla Kováře, dres Tomáše Holeše a míč z Konferenční ligy. Vyvolávací cena dresů je symbolických 1892 korun a vyvolávací cena kopaček a míče je 500 korun. Všechny předměty jsou podepsány jejich původním majitelem, míč podepsali všichni hráči. Abyste se mohli zapojit do aukce, je třeba se na stránce zaregistrovat nebo přihlásit, pokud už máte uživatelský účet vytvořený.

Aukce potrvá do soboty 22. října 12 hodin.

Výtěžek aukce věnuje Maksym Talovjerov na nákup přístroje MedelaVario 18 Suction Pump, který se používá při chirurgických zákrocích a operacích.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články