B-tým v pátek od 17:00 v Jihlavě | SK Slavia Praha
Více

B-tým v pátek od 17:00 v Jihlavě

​B-tým se v pátek střetne v rámci 13. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Jihlavou. Utkání je na programu od 17:00 na Stadionu v Jiráskově ulici v Jihlavě. Utkání odvysílá živě ČT Sport.

Už v pátek čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma 13. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci tohoto kola sešívaní vycestují do Jihlavy, se kterou se utkají v pátek 21. října od 17:00 na Stadionu v Jiráskově ulici v Jihlavě.

Utkání odvysílá v přímém přenosu ČT Sport.

Vstupenky do sektoru hostů budou v prodeji na místě za 100 Kč.

Jihlava se v aktuálním ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nachází na desátém místě s patnácti body. Za posledních šest zápasů svěřenci trenéra Jana Kameníka nedokázali zvítězit, připsali si pouze dvě remízy 1:1 s Prostějovem a Třincem.

Slávisté v posledním domácím utkání bohužel výsledkově nestačili na Chrudim, se kterou prohráli 0:1. Hlavní trenér Marek Jarolím ovšem na výkonu svých svěřenců našel spoustu pozitiv a mrzel ho jen konečný stav zápasu, který si sešívaní nezasloužili. „Ze zápasu jsem, do zhruba 65. minuty, dokud jsme měli síly, spokojený. Jsem na kluky pyšný, protože předvedli skvělý herní výkon, naprostou dominanci nad hodně těžkým týmem. Ukázali takový nejtěžší styl fotbalu, soupeře přehráli a snažili se tak vyhrát. Viděl jsem tam spoustu kvalitních výkonů. Jsem zničený jen z toho, že kluci nejsou odměnění body, protože by si to zasloužili. Co mě nejvíc mrzí a užírá je, že si po takovém zápasu nemůžeme zakřičet a mít radost nejen z výkonu, ale i z výhry, za kterou jsme šli. Za mě to byl fotbal s vysokými parametry z naší strany, bylo tam vidět spousta kvality,“ říkal po utkání Jarolím.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články