B-tým v sobotu od 14:00 v Líšni | SK Slavia Praha
Více

B-tým v sobotu od 14:00 v Líšni

V sobotu slávistický B-tým vycestuje v rámci 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY do Líšně. Utkání je na programu od 14:00.

V sobotu čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma 15. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. V rámci tohoto kola sešívaní vycestují na jih Moravy, kde se utkají v sobotu 5. listopadu od 14:00 s Líšní.

Vstupenky na utkání budou do sektoru hostů k dispozici na pokladnách areálu. Cena jedné vstupenky je 100 Kč.

SK Líšeň 2019 vstoupila do sezony suverénně. Aktuálně Líšni náleží druhá pozice s dvaceti sedmi body. Stejně tak jako má první Příbram. Svěřenci trenéra Milana Valachoviče v minulém kole porazili Třinec vysoko 4:0. Branku Líšně hájí Tomáš Vajner, který má nejvíce vychytaných nul v aktuálním ročníku F:NL.

Slávisté se v minulém kole střelecky prosadili hned čtyřikrát a díky tomu si připsali velmi cenné tři body nad Karvinou. Za slávistickou rezervu se poprvé prosadil sedmnáctiletý David Planka, dvě branky přidal Štěpán Beran a gólový účet završil Matěj Jurásek. „Samozřejmě jsme šťastný za výhru, ale je to zase jen chvilkové štěstí. Za týden jedeme dál, chceme se dobře předvést, abychom dokázali naše výkony opakovat. Zažili jsme opět atmosféru vítězného zápasu, ta nás drží při naší práci a při naší cestě, že tam tahle odměna je. Porazili jsme silného soupeře, navíc také v pěkném zápase, padlo celkem šest gólů. Bylo to vydařené nedělní dopoledne,“ hodnotil utkání hlavní trenér Marek Jarolím.

Slávisti, přijďte podpořit rezervu do areálu SK Líšeň. Pokud se ovšem na utkání nechystáte, můžete ho sledovat živě na online streamu zde.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články