B-tým v neděli od 10:15 s Táborskem | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 10:15 s Táborskem

V neděli slávistický B-tým vyzve v rámci 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na domácí půdě od 10:15 Táborsko. Slávisté odehrají poslední zápas ve F:NL v podzimní části.

V neděli čeká svěřence trenéra Marka Jarolíma poslední kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v podzimní části. V rámci tohoto kola sešívaní vyzvou Táborsko, se kterým se utkají v neděli 13. listopadu od 10:15 na Xaverově.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Slávisté s Táborskem změřili síly už v rámci druhého kola tohoto soutěžního ročníku. Na půdě Táborska skončilo utkání remízou 1:1, kdy se v 54. minutě prosadil Kopáček.

Táborsko se v současné době nachází na devátém místě tabulky s devatenácti body. Sešívaní mají na svém kontě bodů patnáct a náleží jim poslední, šestnáctá příčka.

Slávistický B-tým se v minulém kole popral o cenou remízu na půdě druhé Líšně. „Prvních 25 minut jsme odehráli svěže a aktivně. Domácí měli nějaký záměr, dali nám prostor, abychom do něj hráli. Byly tam nějaké situace, třeba povedená střela z voleje Jakuba Kopáčka, ale do nějaké velké šance náš Líšeň nepustila, což se dalo očekávat, protože kdyby nebylo zápasu s Prostějovem, kde dostali tři góly, tak je to nejlépe bránící tým. S pokorou bereme bod, má pro nás velkou váhu. Dokázali jsme s tak mladým mužstvem konkurovat zkušeným hráčům a obstát i ve spoustě defenzivních situacích, z toho máme radost,“ komentoval po utkání remízu trenér Marek Jarolím.

Táborsko si v posledních třech zápasech připsalo dvě remízy a jednu výhru. O tu se postarali svěřenci trenéra Romana Nádvorníka doma s rezervou Olomouce.

Utkání s Táborskem můžete také sledovat živě na online streamu zde.

Aktuálně

ONLINE: Od 16:30 venku proti Liberci

2. 12. 2022
Slávistky odehrají od 16:30 poslední ligový zápas podzimu! V dohrávce 9.kola 1.ligy žen vyzvou na venkovní půdě Slovan Liberec. Jakou sestavu posílá do utkání trenér Karel Piták?

Slavia přivádí posily nejen na trávník

1. 12. 2022
Představenstvo Slavie rozšiřuje Yansong Liu a Martin Říha. Do dozorčí rady SKS byli nominování Marek Beitl a Meng Li. Od nového roku se stane manažerem zodpovědným za činnost A-týmu Přemysl Kovář.

Starší žáci ovládli turnaj v Kutné Hoře. Kategorie U11 veze pohár z Plzně.

30. 11. 2022
Program mládežníků pomalu ale jistě přechází do zimního režimu. Od ligových soutěží si tedy sešívaní mohou odpočinout. Naopak přibývá turnajů, které se odehrávají na umělém povrchu nebo v hale. Během posledního listopadového víkendu získali pohár pro vítěze mladší i starší žáci. Kategorie U15 sehrála dvanáctibrankové utkání s ostravským Baníkem. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

Další články