Ženy proti Pöltenu v Boleslavi. Permanentkáři mají vstup zdarma | SK Slavia Praha
Více

Ženy proti Pöltenu v Boleslavi. Permanentkáři mají vstup zdarma

Ženy se v rámci třetího zápasu v základní skupině UWCL střetnou s rakouským ST. Pöltenem. Utkání je na programu 23. listopadu od 18:45 hodin na stadionu v Mladé Boleslavi. Info k utkání a vstupenkám zde.

Fotbalistky Slavie přivítají ve středu 23. listopadu od 18:45 hodin v Lokotrans Areně v Mladé Boleslavi ve svém třetím zápase základní skupiny Ligy mistryň rakouský St.Polten. Permanentkáři Slavie i Mladé Boleslavi mají vstup na utkání zdarma, ostatní za 100 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma. Přijeďte fandit a podpořit slávistky v Lize mistryň!

Fotbalistky Slavie jsou mezi šestnáctkou nejlepších klubů v Evropě. V základní skupině Ligy mistryň jsou ve společnosti německého Wolfsburgu, rakouského St. Pöltenu a italského AS Řím. První i druhé utkání ve skupině prohrály a na svoji výhru v základní skupině stále čekají. Zápas začíná v 18:45 a přímým přenosem ho odvysílá youtube kanál DAS, zde.

Držitelé permanentních vstupenek

Majitelé permanentních vstupenek Slavie a Mladé Boleslavi mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo, v rámci otevřených sektorů na toto utkání. Na stadionu bude otevřena východní a jižní tribuna.

Vstup bude umožněn přímo na permanentní vstupenku.

Volný prodej

Vstupenky na utkání žen bude možné zakoupit od středy 16.11.2022 v online prodeji Ticketportalu za 100 korun pro dospelé, pro děti do 15 let je vstup zdarma. Platba je možná na pokladně, pouze v hotovosti! Vstupenky můžete koupit online a nebo v den utkání od 17:00 hodin na pokladnách stadionu, za stejnou cenu. Cena vstupenky je jednotná: 100 Kč, děti (do 150 cm či 15 let) mají vstup zdarma, bez nutnosti si vyzvedávat lístek.

Pro vstup na utkání je nutné mít vstupenku v tištěné podobě, nebo ve vašem mobilním telefonu.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články