Martina Šurnovská prodloužila smlouvu do roku 2026 | SK Slavia Praha
Více

Martina Šurnovská prodloužila smlouvu do roku 2026

Třiadvacetiletá záložnice a reprezentantka Slovenska Martina Šurnovská po třech sezonách v sešívaném dresu prodloužila v Edenu smlouvu o další čtyři roky.

Martina Šurnovská působí ve Slavii od roku 2020, kdy před začátkem sezony přestoupila do Vršovic z kyperského Apollonu. Předtím hrála také za Slovan Bratislava. Během svého času v sešívaném nastřílela mladá středopolařka v lize 18 gólů ve 45 utkáních.

„Martina je pro náš tým v tuto dobu klíčová. Je to hráčka s velkým fotbalovým myšlením, režisérka hry, která dokáže vymyslet překvapivá řešení. Je nepostradatelná součást kostry týmu,“ říká Ing. Daniel Konrád, člen představenstva Slavie.

„Je to super pocit. Nečekala jsem budu smlouvu podepisovat už na konci roku, když mám ještě platný kontrakt. Ale je skvělé, že klub jako Slavia mě chce v týmu udržet. Těším se na svou budoucnost tady v Edenu,“ prozrazuje Martina Šurnovská.

V současné sezoně bojuje Šurnovská se slávistkami v Lize mistryň, kde se zatím ve skupině drží po dvou zápasech na třetím místě před rakouským St. Pöltenem. První dvě pozice momentálně drží několikanásobný šampion Wolfsburg a AS Řím, s nimiž slávistky prohrály 0:2 a 0:1. Důležitý duel je čeká právě se St. Pöltenem ve středu 23. listopadu v Mladé Boleslavi. V ligové tabulce se ženy drží na první příčce.

Martině přejeme do dalšího působení hodně štěstí a úspěchů!

Aktuálně

O pauze nevypneme. Derby má celý tým v hlavě

26. 11. 2022
Předávání Klíče primátora hlavního města Prahy si užil i David Jurásek. Po slavnostním ceremoniálu vzpomínal na historickou výhru v derby i prozradil, komu přeje na probíhajícím mistrovství světa.

Ztrátu jsme naštěstí umazali. Sled zápasů byl náročný

25. 11. 2022
Po úterním slavnostním předání Klíče od Prahy zpět do rukou slávistů odpovídal na dotazy novinářů na Staroměstské radnici reprezentační záložník Lukáš Masopust.

Registrace na letní fotbalový kemp 2023 spuštěna

24. 11. 2022
24.11.2022 jsme spustili registraci na letní Slavia Kemp 2023. Kemp proběhne celkem v šesti turnusech, kromě Edenu a Horních Měcholup nabízíme také Havlíčkův Brod, Kbely, Dobříš a České Budějovice. Můžete svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články