Martina Šurnovská prodloužila smlouvu do roku 2026 | SK Slavia Praha
Více

Martina Šurnovská prodloužila smlouvu do roku 2026

Třiadvacetiletá záložnice a reprezentantka Slovenska Martina Šurnovská po třech sezonách v sešívaném dresu prodloužila v Edenu smlouvu o další čtyři roky.

Martina Šurnovská působí ve Slavii od roku 2020, kdy před začátkem sezony přestoupila do Vršovic z kyperského Apollonu. Předtím hrála také za Slovan Bratislava. Během svého času v sešívaném nastřílela mladá středopolařka v lize 18 gólů ve 45 utkáních.

„Martina je pro náš tým v tuto dobu klíčová. Je to hráčka s velkým fotbalovým myšlením, režisérka hry, která dokáže vymyslet překvapivá řešení. Je nepostradatelná součást kostry týmu,“ říká Ing. Daniel Konrád, člen představenstva Slavie.

„Je to super pocit. Nečekala jsem budu smlouvu podepisovat už na konci roku, když mám ještě platný kontrakt. Ale je skvělé, že klub jako Slavia mě chce v týmu udržet. Těším se na svou budoucnost tady v Edenu,“ prozrazuje Martina Šurnovská.

V současné sezoně bojuje Šurnovská se slávistkami v Lize mistryň, kde se zatím ve skupině drží po dvou zápasech na třetím místě před rakouským St. Pöltenem. První dvě pozice momentálně drží několikanásobný šampion Wolfsburg a AS Řím, s nimiž slávistky prohrály 0:2 a 0:1. Důležitý duel je čeká právě se St. Pöltenem ve středu 23. listopadu v Mladé Boleslavi. V ligové tabulce se ženy drží na první příčce.

Martině přejeme do dalšího působení hodně štěstí a úspěchů!

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články