ONLINE : Od 14:00 venku proti Plzni | SK Slavia Praha
Více

ONLINE : Od 14:00 venku proti Plzni

Slávistky čeká po reprezentační pauze 11.ligové kolo 1.ligy žen na hřišti Viktorie Plzeň. Jakou sestavu posílá na umělý trávník soupeře trenér Karel Piták?

Do utkání nastupují slávistky s Olivií Lukášovou v bráně, prostor před ní zajistí čtveřice Alika Keene, Denisa Veselá, Michaela Khýrová a Sejde Abrahamsson. Středová řada bude ve složení Tereza Krejčiříková, Albína Goretkiová a dnešní kapitánka Tereza Szewieczková. Petra Divišová a Kristýna Růžičková budou ze strany podporovat v útoku osamocenou Wafulu Nekesu.

Kvůli zranění, nebo nemoci nemůže do zápasu zasáhnout Lucie Bendová, Gabriela Šlajsová, Martina Šurnovská, Denisa Tenkrátová a Simona Necidová.

Sestava: Lukášová, Abrahamsson, Keene, Veselá, Khýrová, Krejčiříková, Goretkiová, Divišová, Szewieczková, Růžičková, Nekesa

Lavička: Fuchsová, Kroupová, Kožárová, Vithová, Bartovičová

Aktuálně

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Chci všem ukázat, že jsem dobrý hráč

29. 1. 2023
Christos Zafeiris v prvním rozhovoru po přestupu do Slavie zavzpomínal na souboje s Igohem Ogbuem, prozradil své osobní ambice i silné stránky a smekl před vášní slávistických fanoušků.

Další články