29. listopadu autogramiáda A-týmu | SK Slavia Praha
Více

29. listopadu autogramiáda A-týmu

Po konci podzimní části sezony jsme pro fanoušky připravili speciální odpoledne ve Fortuna Aréně, kdy si budou moct přijít pro podpisy hráčů A-týmu. Z organizačních a kapacitních důvodů je kapacita akce omezená, všechna volná místa jsou aktuálně zarezervována.

V úterý 29. listopadu od 16:30 do 18:45 pořádáme autogramiádu hráčů A-týmu a realizačního týmu, která proběhne v prostorách Slavia Musea ve Fortuna Areně. Příznivci červenobílých barev si tak mohou nechat podepsat hráče A-týmu a členy realizačního týmu a zároveň si prohlédnout prostory Slavia Musea.

Vstup na autogramiádu je zdarma. Pro pohodlí fanoušků a eliminování front je nutné stáhnout si vstupenku a zarezervovat si tak místo na konkrétní čas. Bez rezervovaného místa nebude možné na autogramiádu jít. Výjimkou jsou děti do 3 let, které mohou přijít bez lístku. Vstupenky jsou vždy na konkrétní čas, kdy začíná patnáctiminutový slot, během něhož může fanoušek na autogramiádu přijít. Počet míst je omezen z organizačních a kapacitních důvodů a všechna místa jsou aktuálně už zarezervována.

Rezervace vstupenek bude probíhat ve 3 fázích.

V 1. fázi si budou rezervovat lístek permanentkáři od pátku 25. 11. 12:00 do neděle 27. 11. 12:00. Na jednu permanentní vstupenku bude možné rezervovat jeden lístek. Rezervace bude probíhat online na Ticketportalu.

Pokud zbydou lístky, tak ve 2. fázi si budou moct rezervovat online jeden lístek na jeden kód členské kartičky členové Odboru přátel a Fanklubu. Rezervace bude probíhat od neděle 27. 11. 12:00 do pondělí 28. 11. 12:00.

Pokud nebude vyčerpána kapacita vstupenek, online rezervace pro všechny fanoušky bude spuštěna v pondělí 28. 11. ve 12:00 a potrvá až do začátku akce 29. 11. 16:30.

Na tuto akci nelze uplatnit dárkové poukazy do Slavia Musea.

Vstup na autogramiádu bude přes eToro Lounge, který se nachází nalevo od fanshopu. Hráči a členové realizačního týmu budou rozmístěni v různých prostorech stadionu, podpisové kartičky budou mít u sebe.

Upozorňujeme fanoušky, že vstup na prohlídkovou trasu není bezbariérový. Pokud vám dělá problém chůze do schodů, napište nám po zakoupení vstupenky na email marketing@slavia.cz, nabídneme vám alternativní řešení vstupu na autogramiádu.

Prosíme fanoušky, aby v zájmu zachování zdraví hráčů na prohlídku nechodili, pokud pociťují příznaky jakéhokoliv onemocnění. V tomto případě je možné vstupenky vrátit.

Pokud se z důvodu omezené kapacity nedostanete na autogramiádu, nabízíme fanouškům možnost zakoupit si Prohlídky s legendou, které jsou v plánu ještě na tři středeční podvečery. Na fanoušky se těší František Veselý nejmladší, Ivo Ulich a David Kalivoda. Standardní prohlídkový okruh Slavia Museum a Stadium Tour je fanouškům k dispozici každou sobotu a neděli až do 18. prosince.

Aktuálně

Mohamed Ihattaren podepsal smlouvu se Slavií

4. 12. 2023
Roční kontrakt s tříletou opcí podepsal se Slavií záložník Mohamed Ihattaren. Nizozemec přichází jako volný hráč.

Besídka se Slávinkou pro děti i dospělé

3. 12. 2023
V předvánočním čase jsme ve spolupráci s Odborem přátel připravili už tradiční setkání přímo v prostorách Fortuna Areny. Děti se mohou těšit na dovednostní soutěže a úkoly a dospělí na kvízy anebo deskové hry. V rámci vstupného je zahrnuta i prohlídka Slavia Museum a Stadium Tour.

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

Další články