Poslední aukce Maksyma Talovjerova | SK Slavia Praha
Více

Poslední aukce Maksyma Talovjerova

V adventním čase probíhá poslední aukce Maksyma Talovjerova na pomoc Ukrajině. Neváhejte přispět na dobrou věc a pořídit unikátní dárky pro vaše blízké slávisty pod stromeček.

Maksym Talovjerov opět pořádá aukci předmětů, které mu věnovali jeho spoluhráči ze Slavie. Tentokrát jde už o poslední předměty a neměli byste si je nechat ujít! V prvním a druhém kole aukce se díky fanouškům podařilo vybrat částku 67 612 korun, která bude použita na nákup přístrojů Medela Vario 18 Suction Pump, který se používá při chirurgických zákrocích a operacích.

A které předměty můžete aktuálně vydražit? V aukci jsou kopačky Jakuba Hromady, Lukáše Masopusta a Maksyma Talovjerova, dres Lukáše Masopusta a rukavice Aleše Mandouse. Všechny předměty jsou podepsané od hráče, který je do aukce věnoval.

Vyvolávací cena dresů je symbolických 1 892 korun a vyvolávací cena kopaček a brankářských rukavic je 500 korun. Všechny předměty jsou podepsány jejich původním majitelem. Abyste se mohli zapojit do aukce, je třeba se na stránce zaregistrovat nebo přihlásit, pokud už máte uživatelský účet vytvořený.

Aukce potrvá do úterý 13. prosince 13 hodin.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články