ONLINE: Od 21:00 UWCL proti St. Pöltenu | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 21:00 UWCL proti St. Pöltenu

Fotbalistky Slavie čeká čtvrté utkání Ligy mistryň a boj o první body ve skupině! Od 21:00 hodin se utkají ve druhém vzájemném zápase s rakouským St. Pöltenem! Jakou sestavu posílá do zápasu trenér Karel Piták?

Branku Slavie bude hlídat jednička Olivie Lukášová, na pravé straně obrany bude pracovat Denisa Veselá, levou stranu obstará Michaela Khýrová. Ve středu obrany nastoupí sehraná dvojice ve složení Simona Necidová a kapitánka týmu Diana Bartovičová. Pozici defenzivního štítu zajistí Alika Keene s Terezou Krejčiříkovou. Na stranách zálohy bude Petra Divišová a Kristýna Růžičková. Proti St. Pöltenu nastoupíme s Terezou Kožárovou a Wafulou Nekesou v útoku.

Zdravotní problémy nepustí do hry Gabrielu Šlajsovou, Lucii Bendovou, Martinu Šurnovskou a Terezu Szewieczkovou.

Sestava: Lukášová, Veselá, Necidová, Divišová, Khýrová, Keene, Bartovičová, Krejčiříková, Růžičková, Nekesa, Kožárová
Lavička: Fuchsová, Tenkrátová, Černá, Abrahamsson, Goretkiová, Vithová

Výkop zápasu v NV Areně je ve 21:00. Informace z utkání sledujte na našich sociálních sítích, přímý přenos můžete sledovat na youtube kanálu DAZN.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články