Unikátní slávistický kalendář právě v prodeji | SK Slavia Praha
Více

Unikátní slávistický kalendář právě v prodeji

Při příležitosti výročí 130 let od založení našeho klubu jsme pro vás připravili unikátní slávistický kalendář na rok 2023. V prodeji od pátku 9. prosince ve fanshopu. Tak krásné Vánoce, slávisti!

Na dvanácti stránkách se v něm prolíná minulost se současností, dávné i nedávné legendy Slavie s aktuálními hvězdami prvního týmu. Spojit nespojitelné. Takový byl ústřední motiv výročního kalendáře.

Při jeho vzniku bylo prohledáno několik set historických fotografií a stejný počet snímků současných tak, aby vznikly funkční montáže.

V měsíci lednu tak můžete prožít radost ze vstřelené branky společně s Janem Lálou, Tomášem Součkem a Janem Bořilem.

V květnu slyšet pokyny, které ze střídačky udílí mistrovští trenéři František Cipro, Karel Jarolím, Jaroslav Šilhavý a Jindřich Trpišovský.

„Jsem ročník narození 1990. Na této koláži jsou obsažené všechny tituly, které Slavia získala během mého života. To jsem si užil, to byla srdcovka. Z pohledu grafika mě velmi těší červenec. Akce působí maximálně věrohodně, centrující Stanislav Tecl a do hlavičky položený Pavel Řehák. Vše pod dohledem Lukáše Masopusta a Miroslava Janů. Věřím, že se fanouškům bude kalendář zamlouvat a poslouží jako krásný vánoční dárek,“ přeje si slávistický grafik Jaroslav Tomek, který kalendář realizoval.

Jak vypadají další měsíce? V září Tomáš Holeš vysouvá do útočné akce vedoucí k ohrožení branky soupeře Františka Veselého, v říjnu zase Lukáš Masopust, David Jurásek, Jakub Hromada, Jiří Grospič, Bohumil Smolík, Ján Luža a Ivo Lubas vystupují z autobusu v Chicagu roku 1967.

Unikátní slávistický kalendář je v prodeji od pátku 9. prosince ve fanshopu a na eshopu proslavisty.cz. Ať se líbí, slávisti! Klidné prožití vánočních svátků. Těšíme se na vás 22. prosince v ochozech Fortuna Areny na posledním utkání UWCL proti Římu.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články