V neděli přípravné utkání s Hradcem. Přenos na Slavia TV | SK Slavia Praha
Více

V neděli přípravné utkání s Hradcem. Přenos na Slavia TV

Slávisté v neděli v areálu v Edenu v rámci přípravy na jarní část sezony změří síly s Hradcem Králové. Utkání z organizačních a bezpečnostních důvodů bude uzavřené, Slavia TV nabídne přímý přenos.

Start utkání je naplánován na 13:30, kvůli organizačním a bezpečnostním důvodům vstup na utkání nebude možný. Fanoušci budou moci zápas sledovat v přímém přenosu na Slavia TV s atraktivním doprovodným programem.

Další přípravné duely odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského na soustředění v portugalském Algarve, kam odletí v úterý 10. ledna. O tři dny později je čeká dvojzápas proti švýcarskému Servette Ženeva.

Z Portugalska se tým vrátí po necelých dvou týdnech 23. ledna, první jarní kolo je následně naplánované na neděli 29. ledna od 15:00, kdy do Fortuna Areny zavítá Jablonec.

Aktuálně

Ženy v derby s DONOREM na dresu

24. 3. 2023
Slávistické ženy vyhlíží nedělní derby. Do utkání proti odvěkému rivalovi nastoupí ve speciálních dresech na podporu spolku DONOR a nově také jako členky Asociace společenské odpovědnosti.

Etický kodex: Rozvíjíme hodnoty zakladatelů Slavie

24. 3. 2023
Slavia se v letošním roce hodlá ještě mnohem více soustředit na prohlubování své společenské odpovědnosti. V rámci nové strategie zveřejňuje klub znění svého etického kodexu, ve kterém se hráči i zaměstnanci zavazují hrát a chovat se v duchu zásady fair play.

Šéftrenér o změně v přípravkách: Být blíž více dětem

24. 3. 2023
Šéftrenér přípravek Kryštof Herold se rozpovídal o novém směru, kterým se vydávají přípravky akademie SK Slavia Praha.

Další články