Informace pro fanoušky do Pardubic | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky do Pardubic

V článku si přečtěte informace o vstupenkách na první jarní venkovní zápas s Pardubicemi na jejich novém stadionu.

Zápas se hraje v sobotu 4. února od 18:00 v Pardubicích.

Vstupenky

Vstupenky do sektoru hostí byly v prodeji od čtvrtka 12. ledna 2023 od 14:00 online. Vstupenky byly vyprodány během chvíle a sektor je tak beznadějně vyprodán.

Příjezd na stadion

Na utkání vyrazí fanoušci z Prahy společně vlakem. Odjezd je z Prahy v 15:03 a od nádraží v Pardubicích bude pochod pěšky ke stadionu, na přibližnou trasu pochodu se můžete podívat níže.

Vstup do sektoru hostí

Sektor pro fanoušky hostů je umístěn na jižní tribuně, sektory D1 a D2 s přístupem (odchodem) z (na) parkoviště u ENTERIA Arény (od ulice U Stadionu – viz příloha-plánek). Na tomto vstupu určeném pro fans hostů nebude v provozu pokladna, jelikož je sektor plně vyprodaný.

Sektor pro hostující fanoušky bude otevřen 90 min. před začátkem utkání.

Bezpečnostní kontroly u vstupu

Kontrola vstupenek a návštěvníků stadionu bude prováděna pořadatelskou službou a budou zde prováděny důsledné bezpečnostní prohlídky v souladu s Návštěvním řádem, který je umístěn na všech vstupech (plné znění viz. NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD). Dále pak budou prováděny namátkové dechové zkoušky na alkohol. Doporučujeme proto příchod na stadion s dostatečnou časovou rezervou. Návštěvníci, kteří jakýmkoliv způsobem poruší některé z ustanovení Návštěvního řádu, nebudou vpuštěni na stadion, případně budou ze stadionu vyvedeni bez nároku na vrácení vstupného.

Sektor je vybaven 2 velkoplošnými vraty, které slouží jako únikové východy a v případě potřeby jako vstupy pro zásah pořadatelské služby, případně policie. V sektoru je stánek s občerstvením a dostatečný počet toalet pro muže i ženy. Sektor D1 a D2 je monitorován kamerovým systémem.

Kontaktní osoba pro fanoušky

Na zápase budou před i v sektoru přítomni klubový SLO a stevardi, v případě potřeby se na ně neváhejte obrátit.

Pro další informace na zápas doporučujeme sledovat twitterový účet i facebookovou skupinu Slavia výjezdy!

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články