Mladíci se zapojili do příprav jiných klubů | SK Slavia Praha
Více

Mladíci se zapojili do příprav jiných klubů

Po startu zimní přípravy B-týmu dochází také k pohybům v dalších kádrech. Kde budeme moci sledovat mladíky v jarní části sezony?

Slávistický B-tým má za sebou první přípravný duel, ve kterém slávisté v sobotu 14. ledna na umělé trávě na Xaverově porazili rezervu Jablonce 3:2. S přicházejícím týdnem dochází také k pohybům v kádru.

Dvacetiletý brankář Jan Sirotník se začal připravovat s druholigovým Varnsdorfem. Kluby finalizují jeho půlroční hostování bez opce.

Osmnáctiletý krajní obránce David Beránek míří na hostování do Vlašimi. Ve středočeském klubu pak bude kromě Davida Beránka i nadále působit brankář Matyáš Vágner, záložník Tomáš Rigo a útočníci Adam Toula, Filip Šimeček a Filip Horský.

Slávisté František Matys a Antonín Kinský budou nadále pokračovat v hostování v druholigovém Vyškovu. Vyškov bojuje o čelní příčky druhé ligy, navíc se moravskému celku podařilo postoupit do čtvrtfinále domácího poháru. V hostování bude pokračovat také Jakub Zeronik, který stejně jako na podzim bude hrát v Příbrami. Řecký středopolař Michail Voriazidis zahájil přípravu v druholigovém Táborsku, finální podoba jeho působení se finalizuje.

Denis Halinský aktuálně v Portugalsku absolvuje své první soustředění s A-týmem. O jeho budoucnosti se rozhodne po návratu z jihu Evropy.

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články