Mladíci se zapojili do příprav jiných klubů | SK Slavia Praha
Více

Mladíci se zapojili do příprav jiných klubů

Po startu zimní přípravy B-týmu dochází také k pohybům v dalších kádrech. Kde budeme moci sledovat mladíky v jarní části sezony?

Slávistický B-tým má za sebou první přípravný duel, ve kterém slávisté v sobotu 14. ledna na umělé trávě na Xaverově porazili rezervu Jablonce 3:2. S přicházejícím týdnem dochází také k pohybům v kádru.

Dvacetiletý brankář Jan Sirotník se začal připravovat s druholigovým Varnsdorfem. Kluby finalizují jeho půlroční hostování bez opce.

Osmnáctiletý krajní obránce David Beránek míří na hostování do Vlašimi. Ve středočeském klubu pak bude kromě Davida Beránka i nadále působit brankář Matyáš Vágner, záložník Tomáš Rigo a útočníci Adam Toula, Filip Šimeček a Filip Horský.

Slávisté František Matys a Antonín Kinský budou nadále pokračovat v hostování v druholigovém Vyškovu. Vyškov bojuje o čelní příčky druhé ligy, navíc se moravskému celku podařilo postoupit do čtvrtfinále domácího poháru. V hostování bude pokračovat také Jakub Zeronik, který stejně jako na podzim bude hrát v Příbrami. Řecký středopolař Michail Voriazidis zahájil přípravu v druholigovém Táborsku, finální podoba jeho působení se finalizuje.

Denis Halinský aktuálně v Portugalsku absolvuje své první soustředění s A-týmem. O jeho budoucnosti se rozhodne po návratu z jihu Evropy.

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články