Pět gólů a výhra modrého týmu | SK Slavia Praha
Více

Pět gólů a výhra modrého týmu

Na závěr portugalského soustředění svedli slávisté tradiční souboj mezi sebou. V nedělním utkání hraném na 2x45 minut byl úspěšnější modrý tým, který zvítězil 3:2.

Skóre zápasu otevřeli červenobílí, Peter Olayinka se po přihrávce Václava Jurečky prosadil krásnou střelou do vzdálenější šibenice branky Aleše Mandouse. Do poločasu modří srovnali zásluhou proměněné penalty Stanislava Tecla, pokutový kop nařídili pozvaní portugalští sudí za šlapák.

Po přestávce modrý tým otočil skóre na svou stranu dvěma rychlými trefami. Micka van Burena vybídl ke skórovaní Stanislav Tecl, autor devíti podzimních branek pak svým druhým gólem v utkání zvýšil na 3:1. Na šikovné přehození Ondřej Kolář nedosáhl, asistenci si připsal díky dlouhému pasu Ondřej Kričfaluši.

Na rozdíl jedné branky dotáhl červenobílé po chybě Ibrahima Traorého Václav Jurečka, který v úplném závěru mohl z pokutového kopu i srovnat. Jeho střela ale skončila na tyči, modří tak vyhráli 3:2.

MODRÝ TÝM - ČERVENOBÍLÝ TÝM 3:2 (1:1)

Branky: 2x Tecl, Van Buren - Olayinka, Jurečka

V pondělí se slávisté letecky přesunou zpět do Prahy a v neděli v prvním jarním duelu přivítají v Edenu Jablonec. Výkop zápasu je naplánován na 15:00.

Aktuálně

Derby dvou Slavií? Unikát, jedinou ambicí je postup

27. 9. 2023
Sešívaní ve středu zahájí svou letošní cestu tuzemským pohárem. Ve 3. kole MOL Cupu vyzvou v Kroměříži tamní Hanáckou Slavii. O utkání promluvil asistent hlavního trenéra Jaroslav Köstl. Jak se těší na další derby a v jakém složení tým odcestoval?

MATCHDAY z derby. V rytmu saxofonu a emocí

26. 9. 2023
Nedělní domácí 308. derby skončilo remízou 1:1. Eden praskal ve švech, plály ohně, od tří bodů oddělila výběr Jindřicha Trpišovského penalta z posledních vteřin. Kameramani MATCHDAY, a že jich bylo, pro vás celý den zachytili.

U19 i U17 bez ztráty bodu, žáci na turnaji v italském Turíně

26. 9. 2023
Dorostenci z U19 a U17 mají za sebou náročný týden zakončený plným počtem bodů. Mladší žáci vyrazili na mezinárodní turnaj do Itálie. Další vítězství B-týmu proti Dukle. Starší žáci porazili Teplice. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Další články