Pět gólů a výhra modrého týmu | SK Slavia Praha
Více

Pět gólů a výhra modrého týmu

Na závěr portugalského soustředění svedli slávisté tradiční souboj mezi sebou. V nedělním utkání hraném na 2x45 minut byl úspěšnější modrý tým, který zvítězil 3:2.

Skóre zápasu otevřeli červenobílí, Peter Olayinka se po přihrávce Václava Jurečky prosadil krásnou střelou do vzdálenější šibenice branky Aleše Mandouse. Do poločasu modří srovnali zásluhou proměněné penalty Stanislava Tecla, pokutový kop nařídili pozvaní portugalští sudí za šlapák.

Po přestávce modrý tým otočil skóre na svou stranu dvěma rychlými trefami. Micka van Burena vybídl ke skórovaní Stanislav Tecl, autor devíti podzimních branek pak svým druhým gólem v utkání zvýšil na 3:1. Na šikovné přehození Ondřej Kolář nedosáhl, asistenci si připsal díky dlouhému pasu Ondřej Kričfaluši.

Na rozdíl jedné branky dotáhl červenobílé po chybě Ibrahima Traorého Václav Jurečka, který v úplném závěru mohl z pokutového kopu i srovnat. Jeho střela ale skončila na tyči, modří tak vyhráli 3:2.

MODRÝ TÝM - ČERVENOBÍLÝ TÝM 3:2 (1:1)

Branky: 2x Tecl, Van Buren - Olayinka, Jurečka

V pondělí se slávisté letecky přesunou zpět do Prahy a v neděli v prvním jarním duelu přivítají v Edenu Jablonec. Výkop zápasu je naplánován na 15:00.

Aktuálně

Chyběla pomoc individualit. O Vlčáka mám strach

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský na tiskové konferenci po remíze se Slováckem glosoval příčiny ztráty, vysvětlil vysokou minutáž reprezentantů, poodkryl stav marodky a hovořil o výkonech Lukáše Vorlického a Filipa Prebsla.

Nebyli jsme ve své kůži. Měl jsem skórovat...

21. 7. 2024
Kapitán Jan Bořil přišel po bezbrankové remíze se Slováckem odpovídat na dotazy novinářů. Promluvil o neproměňování šancí, rozpoložení týmu, změně postu i výkonu soupeře.

Chyby byly, ale nechal jsem tam pro Slavii srdce

21. 7. 2024
První ligový start za A-tým Slavie, navíc od první minuty. Jen tříbodový zisk chyběl... Proč duel na Slovácku skončil bez branek? Odpovídal Filip Prebsl.

Další články