Informace pro fanoušky do Teplic | SK Slavia Praha
Více

Informace pro fanoušky do Teplic

Slavia jede ke druhému venkovnímu zápasu jarní sezony do Teplic. Vstupenky budou v prodeji online. Zápas se hraje 18. února od 18 hodin.

Přečtěte si informace na utkání v Teplicích, v příštích dnech ještě budeme článek doplňovat o další informace, proto doporučujeme nadále sledovat tento článek!

Vstupenky

Lístky na utkání jsou v prodeji ZDE. Pro aktivní fanoušky je k dispozici sektor 39 a v případě jeho vyprodání i sektor 38. Pro fanoušky, kteří budou chtít jít mimo "aktivní kotel", například rodiny s dětmi, jsou k dispozici sektory naproti kotle a sice sektory 1 a 2.

Cena vstupenky v online prodeji je 110 Kč, ženy mají vstup za 55 Kč, v den zápasu pak 170 Kč resp. 85 Kč. Pro průchod vstupy stačí mít vstupenku v telefonu.

Pokud se vstupenky nevyprodají online, budou v prodeji na místě.

Příjezd na stadion

Adresa stadionu je Na Stínadlech 2796, Teplice. Pokud jedete osobním automobilem, parkování doporučujeme v Obchodním centru Galerie Teplice, který se nachází 300 metrů od stadionu, u Penny Marketu v ulici Jateční, v ulici U soubu a Lounská, na neplaceném parkovišti Čs. dobrovolců, popř. v ulicích poblíž stadionu. Tentokrát nebude možné parkovat na dálnici v odstavných pruzích, jak tomu bylo v minulosti. Veškeré parkovací možnosti naleznete na mapě níže.

Vstup do sektorů Slavie

Pro aktivní fanoušky Slavie jsou vyhrazeny sektory 38 a 39 na východní tribuně. Pro naše ostatní fanoušky, kteří nechtějí být v kotli, budou k dispozici sektory 1 a 2 na protější tribuně. Vstupenky do obou sektorů budou v prodeji na webu Enigoo a současně ve sběrnách Sazky a přes SazkaTicket.

Fanoušci v klubových symbolech (dresy, šály...) budou směrování do sektoru hostů anebo do sektoru 1 a 2, do ostatních sektorů nemusí být fanoušci dle návštěvního řádu stadionu vpuštěni.

S domácím klubem jednáme o posílení občerstvení, avšak záleží to na počtu prodaných vstupenek, budeme o tom informovat.

Vstup do sektoru hostů bude otevřen od 17:00, ve stejný čas se otevírá i celý stadion. Žádáme naše fanoušky, aby dorazili k sektoru včas, aby stihli projít přes bezpečnostní kontroly do hlediště ještě před začátkem utkání.

Bezpečnostní kontroly při vstupu

Na stadion je zakázáno vnášet předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost osob a zázemí na stadionu nebo samotný průběh utkání. Upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky, alkoholických nápojů a nápojů ve skleněných a plastových lahvích, tyčí, sprejů a parfémů. Do sektoru nemusí být vpuštěni zjevně podnapilí fanoušci, kteří případnou namátkovou kontrolou na alkohol.

Vlajky je možné věšet v sektoru pouze na místech, kde vlajky nebudou překrývat reklamní bannery.

Fanouškům doporučujeme seznámit se s Návštěvním řádem stadionu.

Utkání bylo vyhodnoceno jako vysoce rizikové, u vstupu do sektorů 38 a 39 a během zápasu přímo v těchto dvou sektorech proto budou ve spolupráci s bezpečnostní agenturou domácího klubu působit rovněž slávističtí stevardi. Budou řádně označeni vestami s logem Slavie.

Organizované výjezdy fanoušků

Do Teplic plánují autobusový zájezd Tribuna Sever, Odbor přátel i Fanklub, podívejte se na jejich stránky pro více informací.

Sledujte aktuální informace

Pro další informace na zápas doporučujeme sledovat twitterový účet i facebookovou skupinu Slavia výjezdy!

Aktuálně

O návratu van Burena, čepici dolů i norské posile

29. 1. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Jabloncem v prvním kole jarní části FORTUNA:LIGY o zlepšeném výkonu v druhé půli, návratu Micka van Burena, smeknutí čepice před Davidem Juráskem, formě Matěje Juráska, nové posile Christosi Zafeirisovi i možném nasazení Igoha Ogbua a Petra Hronka.

Fanoušci? Měl jsem husí kůži, přivítání bylo fantastické

29. 1. 2023
Mick van Buren se se začátkem jara vrátil z hostování zpět do Slavie. Do hry proti Jablonci naskočil v průběhu druhé půle a během šesti minut se postaral o gól a asistenci, čímž výrazně přispěl k výhře 5:1.

Výhra s Jabloncem, posun na první místo v tabulce

29. 1. 2023
Jarní start ligového fotbalu, návrat gólového Micka van Burena a efektivita v druhé půli přinesla slávistům po výhře 5:1 nad Jabloncem první místo v tabulce. Hned dvakrát skóroval Matěj Jurásek.

Další články