U19 ve středu proti Realu Sociedad | SK Slavia Praha
Více

U19 ve středu proti Realu Sociedad

Slávistický výběr do devatenácti let vyráží k poslednímu utkání základní části turnaje Al Abtal. Ve středu se sešívaní utkají s Realem Sociedad.

Ve středu čeká slávisty do devatenácti let páté, poslední, utkání ve skupině D mezinárodního turnaje Al Abtal. Slávisté vyzvou ve středu 22. února španělský Real Sociedad od 11:30 ve španělském Salou.

Slávisté se drží na prvním místě tabulky, ovšem jen o dva body právě před středečním soupeřem, který má navíc zápas k dobru. Pro sešívané tak bude středeční střet se španělským soupeřem klíčovým k postupu do jarní fáze turnaje. Více informací o turnaji zde.

Tým, který na utkání cestuje bude mít pod dohledem jako hlavní trenér Milan Černý.

Brankáři: Filip Slavata, Marko Kessel
Obránci: Jakub Hausman, Štěpán Fiker, Ondřej Kopecký, Matyáš Mervard, Kryštof Pančev, Eliáš Piták
Záložníci: Jakub Dufek, Jakub Lopatář, David Mikulanda, Victor Boluwatife Ogungbayi, Dominik Pech, Daniel Bouchner, Omar Ahmed S Shami, Josef Jinoch, Matěj Žitný
Útočníci: Samuel Pikolon, David Hájek, Daniel Šmiga

Aktuálně

Byli jsme málo nebezpeční. Nic ale není ztracené

26. 3. 2023
Trenér slávistek Karel Piták a kapitánka Diana Bartovičová hovořili po derby o příčinách porážky, chybě u inkasované branky, situaci v tabulce a poděkovali také fanouškům, kteří je na Letnou přišli podpořit.

Na závěr základní části těsná prohra v derby žen

26. 3. 2023
Slávistky v derby v epet Areně padly nejtěsnějším rozdílem, jedinou branku vstřelily domácí krátce po poločase. Před nadstavbou jsou tak slávistky na druhém místě ligové tabulky.

Online: Od 14:00 derby žen na Letné

25. 3. 2023
Slávistky hrají od 14:00 první jarní derby sezony proti Spartě a to na hlavním stadionu soupeře v epet Areně. Jakou sestavu vybral pro tento důležitý duel trenér Karel Piták?

Další články