Před Plzní fanzóna s Fortuna Střelnicí a autogramiádou | SK Slavia Praha

Před Plzní fanzóna s Fortuna Střelnicí a autogramiádou

Přijďte včas na vyprodané utkání proti Plzni! Můžete vyhrát poukaz v hodnotě 10 tisíc korun na nákup ve fanshopu ve Fortuna Střelnici, přijít si pro podpisy Ivo Knoflíčka a Ondřeje Kričfalušiho a děti vyhrát dres Christose Zafeirise v soutěži v malování obrázků.

Utkání 23. kola proti Plzni se hraje v sobotu 11. března od 18 hodin ve Fortuna Areně. Zápas je vyprodaný. Víme, že v utkání jde oběma týmům o hodně, ale prosíme fanoušky, aby fandili v duchu fair play.

Vstupenky

• Utkání s Plzní je vyprodáno, v den zápasu nebudou na pokladnách v prodeji žádné lístky, a to ani do sektoru hostů
  • Nenaleťte podvodníkům! Do prodeje se uvolňují už jen jednotky vstupenek, a to pouze v případě, že si permanentkáři odhlásí své místo. Upozorňujeme, že jediný oficiální prodej vstupenek probíhá pouze skrz Ticketportal . Pokud zakoupíte vstupenky kdekoliv jinde, může se jednat o vstupenky falešné a hrozí, že s nimi nebudete vpuštěni na stadion

Soutěž o dres v Sektoru Rodiče a děti

• V Sektoru Rodiče a děti se děti do 15 let mohou zúčastnit naší nové soutěže o dres podepsaný všemi hráči. Přineste do Sektoru Rodiče a děti před zápasem anebo o poločasové přestávce obrázek s tématikou stadionu Edenu. Obrázek mohou děti namalovat i přímo u stolečku v sektoru a odevzdat hosteskám. Na zadní stranu nezapomeňte uvést jméno a věk dítěte, kontaktní telefon a sektor, ve kterém budete fandit během utkání. Během druhého poločasu vybereme tři obrázky, kdy výherce získá podepsaný dres Christose Zafeirise, fanoušek na druhém místě obdrží vstupenky na zápas s Olomoucí a soutěžící na třetím místě vyhraje Člověče, nezlob se. Výherce budeme kontaktovat v průběhu druhého poločasu ohledně předání ceny. Všechny obrázky následně vystavíme v Sektoru Rodiče a děti
  • V dětském sektoru si děti mohou na herní konzoli PS4 zahrát FIFU 2020
  • Dále si děti mohou zahrát slávistické Člověče, nezlob se, stolní fotbálek pro nejmenší slávisty, mohou si vyzkoušet kop na bránu, nechat si udělat slávistické tetování nebo si namalovat nové logo na obličej. Dětem jsou k dispozici i omalovánky, vodovky, pastelky, razítka s novým logem a můžou si kreslit křídou na tabule. Slávistické hostesky mají pro děti připraveny i soutěže o malé sladké ceny.
  • V dětském sektoru najdete sortiment občerstvení přizpůsobený dětem, kromě párku v rohlíku a šunkové klobásy si můžete koupit i ovocné kapsičky, kukuřičné křupky, popcorn, sušenky a pitíčka s brčkem, aby se zabránilo vylití nápoje
  • Pro návštěvníky dětského sektoru, kteří zavítají před utkáním do CZC Gaming Showroom, je připravena FIFA 2023. CZC Gaming Showroom je primárně určen pro děti od 10 do 16 let a je otevřen hodinu a půl před výkopem. Každý si může zahrát jednu hru, aby se dostalo na všechny. CZC Gaming Showroom najdete v 1. patře po cestě do sektoru Rodiče a děti.

Fanzona s Fortuna Střelnicí, autogramiádou a Playstationem

• Přijďte si s kamarády před utkáním vyzkoušet své dovednosti na Fortuna Střelnici, která bude součástí fanzóny u vstupu č. 2. Nastřílejte v časovém limitu co nejvíc gólů a vyhrajte poukaz v hodnotě 10 tisíc korun do našeho fanshopu, který budeme vítěznému týmu předávat na začátku poločasové přestávky. Fortuna fanzona se otevírá v 16 hodin
  • V rámci fanzony proběhne autogramiáda nejlepšího ligového střelce sezony 1984/85 Iva Knoflíčka. Bude s fanouškům podepisovat od 17 do 17:30
  • Ve fanzoně si budete moct vsadit na utkání u Fortuny, pořídit si upomínkové předměty s logem FORTUNA:LIGY a vyfotit se s vystavenými poháry
  • U stánku Mototechny před hotelem Iris si můžete zahrát FIFU na Playstationu 5
  • Ve fanzoně bude fanouškům k dispozici stánek s občerstvením, kde si koupíte pivo, klobásu anebo hamburger
  • Na stadionu se na vás bude těšit v předzápasovém studiu Strašák a také DJ Tony P z A51!

Magazín Poločas

• V hlavním rozhovoru jsme si povídali s naší nejnovější posilou, Christosem Zafeirisem. Zafeiris zhlíží i z titulní stránky Poločasu, byť v netradiční podobě. V Poločase jsme se věnovali i prvnímu jarnímu kolu v dorosteneckých soutěžích a tradičnímu představení našeho soupeře
  • Nemůžete přijít na zápas nebo vám stačí digitální verze Poločasu? Odkaz na aktuální Poločas najdete vždy v den zápasu na https://www.slavia.cz/magazin-polocas

Nový Halftime v prodeji

• U stánků naproti vstupům č. 2 a 4 si můžete koupit nejnovější, už desáté, vydání magazínu Halftime
  • Dočtete se o historické genezi čísla 10 ve Slavii a komu ze slávistů seděla desítka nejvíc? A kdo ji měl na dresu jako vůbec první?
  • Zavzpomínáte na slavné pokutové kopy, desítky. HALFTIME pro vás vybral ty úspěšně proměněné, stejně jako ty, kdy míč síť nerozvlnil
  • V magazínu naleznete poprvé i velký dvoustranný plakát velikosti A2!
  • Halftime stojí 120 korun a platba u stánků je možná pouze v hotovosti

Zápas pro Donor

• Výtěžek z prodeje vstupenek na páteční předzápasový trénink bude věnován na konto sdružení Donor, se kterým Slavia dlouhodobě spolupracuje. Donor pomáhá dětem z motolské transplantační jednotky

• Fanshop má otevřeno od 10 hodin a po zápase až do posledního zákazníka
  • Dvě hodiny před utkáním můžete pro rychlejší odbavení zavítat do svou stánků fanshopu, jeden bude před hotelem Iris, druhý před kamennou prodejnou. Pořídíte na nich pořídit šály, čepice, rukavice, podsedáky a drobnosti jako náramky, klíčenky nebo odznaky. Platba na stáncích je možná pouze v hotovosti

• V okolí Eden Areny jsou velmi omezené možnosti parkování
  • Všem fanouškům doporučujeme cestování hromadnou dopravu. Pro dopravu na utkání doporučujeme využít linku A metra s výstupem ve stanici Želivského nebo Strašnická s docházkovou vzdáleností ke stadionu cca 10 minut, případně vlak z Hlavního nádraží ve směru na Benešov a z Benešova, který v zastávce Praha-EDEN zastavuje dvakrát za hodinu
  • Slavia ve spolupráci s Dopravním podnikem připravila posílení hromadné dopravy po skončení zápasu. Zhruba od 20 hod. bude krátkodobě posílen provoz v zastávkách Slavia (tramvaj 22 směr Nám. Míru – I.P. Pavlova – Karlovo nám. a autobus 136 směr Letňany), nicméně vzhledem k očekávané neprůjezdnosti v nejbližším okolí opět doporučujeme krátkou procházku k oběma nejbližším stanicím metra, případně opět vlakovou dopravu
  • Pokud pojedete na zápas autem, k parkování můžete využít krytého parkoviště naproti stadionu v NC Eden. Návštěvníci centra mají 3 hodiny parkování zdarma denně. Každá další započatá hodina je zpoplatněna částkou 40 korun
  • Další parkoviště v dojezdové vzdálenosti hromadnou dopravou je v OC Atrium Flóra. Parkování je zdarma buď 1 nebo 3 hodiny dle denní doby a za každou další hodinu se platí 50 korun
  • Jednou z variant je parkování u obchodního centra Vivo! Hostivař, které je zdarma po neomezenou dobu. Do Edenu se poté dostanete za 12 minut jízdou tramvají č. 22
  • Pokud cestujete do Prahy z větší vzdálenosti autem, doporučujeme využít záchytná parkoviště v okolních částech Prahy a přímo ke stadionu dojet linkou MHD. Nejbližší P+R parkoviště se nacházejí u konečné stanice metra A Depo Hostivař a stanice metra A Skalka
  • Kapacita parkoviště P2 za stadionem je zcela vyčerpána. Pro parkování autobusů využijte parkoviště v ulici U Seřadiště, která se nachází pět minut jízdy od stadionu
  • Kola můžete odložit na stojan pro parkování kol, které najdete u hotelu mezi pokladnami u vstupu č. 2 a vstupem do hotelu. Upozorňujeme, že klub neručí za odložená kola

Úschovna v novém prostoru

• Připomínáme, že na stadion nebudete vpuštěni s objemnými zavazadly. Batohy, kufříky, cestovní tašky, notebooky a další věci, které se podle Návštěvního řádu Fortuna Areny nemohou vnášet na stadion, si můžete odložit v úschovně zavazadel, která se nově nachází ve Výdeji čestných vstupenek u pokladen č. 4. Otevřena bude od 16:30 a svá zavazadla si můžete vyzvednout hodinu po skončení zápasu. Poplatek za úschovu je 50 korun za menší předměty (batoh, notebook) a 100 korun za větší předměty

Radio Slavia

• Pokud se nedostanete na zápas do Fortuna Areny, nalaďte si Radio Slavia, kde můžete sledovat rozhlasový komentář celého utkání. Radio Slavia si můžete nyní naladit i v mobilní aplikaci CZ Radio! Zápas také vysílá přímým přenosem O2 TV Fotbal.