Akademie uzavírá spolupráci s Football Science Institute | SK Slavia Praha
Více

Akademie uzavírá spolupráci s Football Science Institute

Mládežnická akademie SK Slavia Praha se přidává ke klubům spolupracujícím s Football Science Institute (FSI).

Mládežnická akademie uzavírá spolupráci s mezinárodním fotbalovým vědeckým institutem a přidává se tak do široké rodiny špičkových týmů, která se zabývá vzděláváním profesionálů.

Football Science Institute (FSI) je společnost zabývající se vzděláváním profesionálů ve fotbale a networkingem mezi top kluby napříč Evropou i světem. Slávistická mládež se tak přidává mezi kluby, jakými jsou například Besiktas Istanbul, Real Betis, Valencia FC, Dinamo Záhřeb, Celta Vigo, americký Austin ale také třeba švédský národní tým. Více informací o FSI naleznete zde.

„Jsme nadšeni, že jsme se stali partnery Slavie Praha a budeme tak nyní společně pracovat na rozšíření znalostí prostřednictvím našich kurzů a stáží,“ říká Bernardo Requena, spoluzakladatel FSI.

Společnost FSI byla založena v roce 2018 bývalým vedoucím zdravotního úseku Realu Madrid, doktorem Jesúsem Olmem, a bývalým kondičním trenérem Realu Madrid Bernardem Requenou.

Partnerství mezi společností FSI a akademií SK Slavia Praha bude spočívat právě především v účastech na vzdělávacích programech, které institut nabízí. V rámci spolupráce budou ale také probíhat stáže profesionálních pracovníků mezi kluby, které právě s FSI také spolupracují.

„Jsme rádi, že uzavíráme partnerství se společností FSI v rámci vzdělávání. Chceme rozšířit znalosti našich profesionálů v akademii prostřednictvím akademických programů, které nám toto partnerství zajišťuje. Posouváme tímto krokem vzdělávací proces pro trenéry a další pracovníky, kteří se na rozvoji hráčů podílejí,“ říká manažer mládeže Petr Hurych.

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články