B-tým v neděli od 10:15 proti Opavě | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 10:15 proti Opavě

Slávistický B-tým se v neděli v rámci 20. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY představí na domácí půdě proti Opavě. Utkání začíná v 10:15.

Reprezentační přestávka končí také slávistickému béčku. V neděli 2. dubna slávistický B-tým vyzve na Xaverově od 10:15 Opavu.

Vstupenky na utkání budou k dispozici na pokladnách areálu Na Chvalech v den utkání hodinu a čtvrt před startem zápasu. Ve stejný čas se také stadion otevře pro veřejnost. Vstupné je jednotné 100 Kč, permanentkáři z Edenu mají vstupné po předložení platné permanentky zdarma. Musí si ovšem svou vstupenku také vyzvednout na pokladnách Xaverovského areálu.

Slezané se aktuálně nachází na třináctém místě tabulky s jednadvaceti body. Na jaře se svěřencům trenéra Petera Hlinky nepodařilo zvítězit, ze tří jarních zápasů opavští vybojovali dva body za remízu s rezervou Sigmy Olomouc a Vyškovem. Poslední zápas před reprezentační přestávkou Opava prohrála s Vlašimí 0:1.

Slávistický B-tým na jaře získal tři body – za výhru s Třincem. V posledním utkání před reprezentační přestávkou ovšem svěřenci trenéra Marka Jarolíma nestačili na pražskou a podlehli jí na Julisce 4:1. „Připadám si trochu jako ve zlém snu, byl to pro nás asi nehorší zápas, který jsme společně odehráli, navíc okořeněný porážkou. Říkám si, že to skoro ani není možné, tentokrát nám nevyšlo skoro nic. Bylo to od nás velice slabé. Byl to pro nás hodně těžký zápas, všichni jsme si ho vyžrali,“ komentoval prohru na Julisce hlavní trenér Marek Jarolím.

Sešívaným aktuálně náleží šestnáctá příčka tabulky s devatenácti body, případná výhra by tak mohla slávisty odrazit od dna tabulky F:NL. Tak přijďte mladé slávisty podpořit!

Aktuálně

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Tři remízy, jedna výhra. Slávisté úspěšnější v rámci derby víkendu

5. 6. 2023
O víkendu 3. a 4. června se konala mládežnická derby kategorií U16, U17, U18 a U19. Tři utkání se rozešla smířlivou remízou, to čtvrté vyhráli sešívaní 2:1.

Další články