ONLINE: Od 19:00 v Edenu proti Olomouci | SK Slavia Praha
Více

ONLINE: Od 19:00 v Edenu proti Olomouci

Slávisté od 19:00 hostí ve Fortuna Areně Sigmu Olomouc. Na hrotu hraje Mick van Buren. Petera Olayinku na levém křídle nahradil Ivan Schranz.

Po reprezentační přestávce hrají slávisté ve stejném složení obrany jako v posledním ligovém utkání proti Liberci, ve středu pole nastupuje Jakub Hromada společně s Petrem Ševčíkem a Ondřejem Lingrem. Na hrotu začíná Mick van Buren, z křídel ho budou podporovat David Douděra a Ivan Schranz.

Kvůli zdravotním problémům nejsou trenérovi k dispozici Lukáš Provod a Ewerton. Kvůli disciplinárnímu trestu chybí Peter Olayinka.

Sestava: Kolář – Masopust, Ogbu, Holeš, D. Jurásek – Douděra, Hromada, Lingr, Ševčík, Schranz – van Buren
Lavička: Mandous – Ousou, Zafeiris, Tecl, Jurečka, Oscar, Pech, Hronek, Traoré, Kačaraba, M. Jurásek

Zápas začíná od 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!


Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články