Lístky na Hradec Králové jsou aktuálně vyprodané | SK Slavia Praha
Více

Lístky na Hradec Králové jsou aktuálně vyprodané

V posledním kole základní části FORTUNA:LIGY přivítáme v Edenu Hradec Králové. Vstupenky jsou aktuálně vyprodány, v prodeji budou pouze místa, která uvolní majitelé permanentních vstupenek.

Zápas 30. kola FORTUNA:LIGY proti Hradci Králové se hraje v neděli 30. dubna od 15 hodin ve Fortuna Areně. Na utkání platí ceník v kategorii Z1 a senioři nad 63 let si mohou vyzvednout lístek na utkání zdarma! Vstupenky na utkání se prodávají online na Ticketportalu a na pokladnách Fortuna Areny během jejich otevírací doby. Lístky jsou aktuálně vyprodané, do prodeje jsou průběžně uvolňována pouze místa, která odhlásí majitelé permanentních vstupenek.

Další informace:

  • Majitelé permanentní vstupenky mají samozřejmě vstup zdarma v rámci permanentní vstupenky. Pokud víte, že na utkání nepřijdete, odhlaste prosím vaše místo ve vašem uživatelském účtu na webu Ticketportalu, aby nezůstalo prázdné a mohli jsme naplnit stadion fanoušky!
  • Vstupenky si můžete pořídit online a nemusíte je tisknout, stačí načíst jejich QR kód při průchodu turniketem
  • Lístky si můžete koupit během otevírací doby pokladen u vstupu č. 4
  • Na tento zápas lze čerpat ceníkové slevy
  • Jediný oficiální partner pro prodej vstupenek SK Slavia Praha je Ticketportal

Akce Vezmi dědu a babičku na fotbal!

  • Senioři nad 63 let mají vstup na tento zápas zdarma!
  • Pro získání vstupenky stačí přijít na pokladny u vstupu č. 4 během jejich otevírací doby a předložit doklad totožnosti s fotografií. Oproti jednomu průkazu může být vydán jeden lístek a vyzvednout si ho musí senior osobně
  • Konkrétní místo bude možné vybírat z volných sedaček v sektorech určených pro tuto akci

Ceník vstupenek

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové jsou v prodeji v nejlevnější kategorii Z1.

Ceníkové slevy

Členové Odboru přátel nebo Fanklubu 10 %
Držitelé průkazu ZTP/TP 10 %
Senioři nad 63 let Zdarma (podmínky výše)

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články