MATCHDAY. Výhra s Bohemians ve znamení jubileí | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Výhra s Bohemians ve znamení jubileí

Slávisté v sobotu potvrdili stoprocentní domácí ligovou bilanci, Bohemians přehráli jednoznačně 3:0. Podívejte se spolu s námi za kulisy vršovického derby v dalším dílu formátu MATCHDAY.

Na co se ve více než dvacetiminutové stopáži nového MATCHDAY můžete těšit?

Představíme si slávistický "medical" tým. Ukážeme vám, co práce sešívaných fyzioterapeutů a masérů obnáší, co mají na starosti před utkáním a jak prožívají zápas samotný. Kdo se chopil místo Přemysla Kováře úlohy moderátora "děkovačky" v kabině a jak vypadá nová slávistická posilovna a regenerační linka? A kdo je nejlepší šipkař v týmu?

Znovu prožijete fantastickou atmosféru po okraj plného Edenu, kam v sobotním večeru zavítalo 18 974 fanoušků.

David Douděra se podělí o své dojmy z nádherné trefy na 3:0, Lukáš Masopust se svými potomky zase povypráví o tom, jak si váží 100 odehraných ligových utkání v červenobílém dresu. A Jindřich Trpišovský bezprostředně po konci duelu komentoval, co pro něj znamená překonání Karla Jarolíma a stanovení novodobého slávistického rekordu v počtu odkoučovaných zápasů.

Vezme vás také do fanzóny, kde se před utkáním servírovaly speciální slávistické langoše a donuty, a uslyšíte druhou píseň z projektu Slávistická hudebka i dojmy jejího autora Petra "Pecy" Ptáčka.

Tak ať se nový MATCHDAY líbí, slávisti!

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články