MATCHDAY. Za oponu remízy s Hradcem | SK Slavia Praha
Více

MATCHDAY. Za oponu remízy s Hradcem

43 z možných 45 bodů. Slávisté proti Hradci Králové neudrželi letošní stoprocentní domácí ligovou bilanci, duel skončil smírem 1:1. Nový MATCHDAY vás vezme za kulisy posledního kola FORTUNA:LIGY.

Co v novém dílu uvidíte?

Jak duel, ve kterém obě branky padly v úvodních dvaceti minutách, hodnotili uzdravený David Jurásek a Christos Zafeiris? Jak se těší na start nadstavby a co říkají na druhé místo po základní části?

Opět si vychutnáte unikátní atmosféru plného Edenu, zápasu přihlíželo 16 737 skvělých fanoušků, a také uslyšíte třetí píseň z projektu "Slávistická hudebka". Portless, díky za ni!

Vezmeme vás také do fanzóny k novým foodtruckům, kde jsme zpovídali příznivce Slavie mířící na utkání.

To vše uvidíte v novém dílu formátu MATCHDAY.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články