Dívčí tréninkové odpoledne v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Dívčí tréninkové odpoledne v Edenu

Pro všechny holky do jedenácti let bude v úterý 16. května tréninkové odpoledne v Edenu. Trénink si mohou přijít vyzkoušet všechny dívky se zájmem o fotbal, ať už někde hrají, či nikoliv.

Dívčí fotbal je stále populárnější, a i v českém fotbale a na Slavii se stále rozvíjí. Nově nyní připravujeme tréninkové odpoledne v Edenu pro všechny dívky v letech narození 2012 – 2016. Pro holky bude nachystaný program, kdy si budou moci vyzkoušet trénink pod vedením trenérek a trenérů dívčích týmů akademie SK Slavia Praha, obdrží slávistické dárečky a také se mohou těšit na hráčky ženského A-týmu SK Slavia Praha.

Trénink začne v tréninkovém centru v Edenu 16. května v 17:30, účastníky prosíme, aby dorazili s předstihem, v 17:00, aby se od půl šesté mohlo začít.

Účast hráčky na tréninku prosíme potvrďte na email adam.jezek@slavia.cz

SLAVIA DÍVČÍ KEMP

Speciálně pro dívky připravujeme také letní fotbalový kemp v Edenu. Dívčí kemp proběhne 10. 7. - 14. července 2023 a je určen pro hráčky ročníku narození 2010 – 2015. Cena pro účastnici kempu je 5 900 Kč.

Pro účastnice je připraven pestrý program. Stereotyp a nudu během našeho kempu rozhodně nezažijete, naopak na Vás čekají fotbalové a brankářské tréninky, tréninkový set PUMA, uvítací balíček, atletické tréninky zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu, volnočasové aktivity, prohlídka stadionu a zázemí klubu a v neposlední řadě soutěže a hry o ceny.

Na kempu zbývají poslední volná místa, tak neváhejte a registrujte se!

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články