Dívčí tréninkové odpoledne v Edenu | SK Slavia Praha
Více

Dívčí tréninkové odpoledne v Edenu

Pro všechny holky do jedenácti let bude v úterý 16. května tréninkové odpoledne v Edenu. Trénink si mohou přijít vyzkoušet všechny dívky se zájmem o fotbal, ať už někde hrají, či nikoliv.

Dívčí fotbal je stále populárnější, a i v českém fotbale a na Slavii se stále rozvíjí. Nově nyní připravujeme tréninkové odpoledne v Edenu pro všechny dívky v letech narození 2012 – 2016. Pro holky bude nachystaný program, kdy si budou moci vyzkoušet trénink pod vedením trenérek a trenérů dívčích týmů akademie SK Slavia Praha, obdrží slávistické dárečky a také se mohou těšit na hráčky ženského A-týmu SK Slavia Praha.

Trénink začne v tréninkovém centru v Edenu 16. května v 17:30, účastníky prosíme, aby dorazili s předstihem, v 17:00, aby se od půl šesté mohlo začít.

Účast hráčky na tréninku prosíme potvrďte na email adam.jezek@slavia.cz

SLAVIA DÍVČÍ KEMP

Speciálně pro dívky připravujeme také letní fotbalový kemp v Edenu. Dívčí kemp proběhne 10. 7. - 14. července 2023 a je určen pro hráčky ročníku narození 2010 – 2015. Cena pro účastnici kempu je 5 900 Kč.

Pro účastnice je připraven pestrý program. Stereotyp a nudu během našeho kempu rozhodně nezažijete, naopak na Vás čekají fotbalové a brankářské tréninky, tréninkový set PUMA, uvítací balíček, atletické tréninky zaměřené na všeobecnou pohybovou průpravu, volnočasové aktivity, prohlídka stadionu a zázemí klubu a v neposlední řadě soutěže a hry o ceny.

Na kempu zbývají poslední volná místa, tak neváhejte a registrujte se!

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články