Ženy budou obhajovat double ve Vlašimi proti Spartě | SK Slavia Praha
Více

Ženy budou obhajovat double ve Vlašimi proti Spartě

Slávistky se s jistotou mistrovského titulu soustředí na obhajobu Poháru FAČR. Finále odehrají v pátek 26. května od 18:00 ve Vlašimi na stadionu v Kollárově ulici.

Sezona žen je téměř u konce, po posledním ligovém zápase je čeká finále Poháru FAČR, ve kterém budou obhájovat loňský double. Ve finále slávistky čeká další derby, své rivalky porazily v posledních dvou zápasech, naposledy 2:0 v Edenu, kde po utkání oslavily mistrovský titul.

Finále poháru žen začne ve Vlašimi na stadionu v Kollárově ulici v pátek 26. května od 18 hodin. Utkání bude možné sledovat na internetu prostřednictvím streamů na FAČR.tv a také na sportovním kanálu ČT sport Plus.

Vstupenky na zápas Sparty proti Slavii je možné kupovat online na webu Ticketportal.cz. Cena vstupenek je 150 Kč, děti do výšky 150 cm mají na zápas vstup zdarma. Prodej vstupenek bude probíhat i na pokladnách stadionu ve Vlašimi.

Fotbalová asociace České republiky navíc umožňuje získat zdarma vstupenky pro organizované skupiny (fotbalové kluby nebo školy). Případní zájemci o vstupenky mohou napsat svou žádost na email vstupenky@fotbal.cz.

Aktuálně

Ženy dominovaly v přípravě osmi góly

24. 7. 2024
Slávistky vyhrály i ve druhém přípravném utkání, když na domácím hřišti v Horních Měcholupech porazily slovenského vicemistra MFK Ružomberok rozdílem osmi branek. Šestnáctiletá brankářka Gabriela Sobotková si odbyla svůj premiérový start v brance žen Slavie.

Vstupenky pro fanoušky do Liberce v prodeji

23. 7. 2024
V sobotu 2. srpna od 17:30 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

AKTUALIZOVÁNO: Slavia změří ve 3. předkole UCL síly s Unionem SG

23. 7. 2024
Slávisté na cestě do Ligy mistrů vyzvou belgického vicemistra Royale Union Saint-Gilloise. Úvodní utkání se odehraje v Edenu ve středu 7. srpna, odveta je na programu 13. srpna v Bruselu. Přesný čas výkopu i informace o vstupenkách zveřejníme co nejdříve.

Další články