Ženy budou obhajovat double ve Vlašimi proti Spartě | SK Slavia Praha
Více

Ženy budou obhajovat double ve Vlašimi proti Spartě

Slávistky se s jistotou mistrovského titulu soustředí na obhajobu Poháru FAČR. Finále odehrají v pátek 26. května od 18:00 ve Vlašimi na stadionu v Kollárově ulici.

Sezona žen je téměř u konce, po posledním ligovém zápase je čeká finále Poháru FAČR, ve kterém budou obhájovat loňský double. Ve finále slávistky čeká další derby, své rivalky porazily v posledních dvou zápasech, naposledy 2:0 v Edenu, kde po utkání oslavily mistrovský titul.

Finále poháru žen začne ve Vlašimi na stadionu v Kollárově ulici v pátek 26. května od 18 hodin. Utkání bude možné sledovat na internetu prostřednictvím streamů na FAČR.tv a také na sportovním kanálu ČT sport Plus.

Vstupenky na zápas Sparty proti Slavii je možné kupovat online na webu Ticketportal.cz. Cena vstupenek je 150 Kč, děti do výšky 150 cm mají na zápas vstup zdarma. Prodej vstupenek bude probíhat i na pokladnách stadionu ve Vlašimi.

Fotbalová asociace České republiky navíc umožňuje získat zdarma vstupenky pro organizované skupiny (fotbalové kluby nebo školy). Případní zájemci o vstupenky mohou napsat svou žádost na email vstupenky@fotbal.cz.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články