Ženy budou obhajovat double ve Vlašimi proti Spartě | SK Slavia Praha
Více

Ženy budou obhajovat double ve Vlašimi proti Spartě

Slávistky se s jistotou mistrovského titulu soustředí na obhajobu Poháru FAČR. Finále odehrají v pátek 26. května od 18:00 ve Vlašimi na stadionu v Kollárově ulici.

Sezona žen je téměř u konce, po posledním ligovém zápase je čeká finále Poháru FAČR, ve kterém budou obhájovat loňský double. Ve finále slávistky čeká další derby, své rivalky porazily v posledních dvou zápasech, naposledy 2:0 v Edenu, kde po utkání oslavily mistrovský titul.

Finále poháru žen začne ve Vlašimi na stadionu v Kollárově ulici v pátek 26. května od 18 hodin. Utkání bude možné sledovat na internetu prostřednictvím streamů na FAČR.tv a také na sportovním kanálu ČT sport Plus.

Vstupenky na zápas Sparty proti Slavii je možné kupovat online na webu Ticketportal.cz. Cena vstupenek je 150 Kč, děti do výšky 150 cm mají na zápas vstup zdarma. Prodej vstupenek bude probíhat i na pokladnách stadionu ve Vlašimi.

Fotbalová asociace České republiky navíc umožňuje získat zdarma vstupenky pro organizované skupiny (fotbalové kluby nebo školy). Případní zájemci o vstupenky mohou napsat svou žádost na email vstupenky@fotbal.cz.

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články