Poslední utkání sezony proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

Poslední utkání sezony proti Liberci

Poslední zápas letošní sezony čeká mistryně na stadionu U Nisy proti Liberci. Utkání se odehraje v sobotu 20. května od 13:00, přijďte podpořit naše fotbalistky a užít si závěr sezony.

Šesté a poslední utkání nadstavbové části sezony odehrají fotbalistky Slavie na hlavním stadionu Liberce U Nisy, kde budou útočit na neporazitelnost v nadstavbové části sezony. Přijďte podpořit mistryně v posledním utkáním sezony před finále poháru ve Vlašimi a dlouhou letní pauzou. Vstupné na utkání je dobrovolné. Otevřena bude Hlavní a Východní tribuna, občerstvení bude zajištěno ve sportbaru Žito před stadionem.

“Po prohraném derby na Letné jsme si řekly, že do konce ligy neztratíme ani bod, zatím jde vše podle plánu a myslím, že ani potom, co jsme získaly mistrovský titul, se nic nemění. O Liberci víme, že má své kvality, na zápas se připravujeme stejně, jako na každý jiný po celou sezonu. Věřím, že utkání zvládneme a vytvoříme si dobrou náladu do finále poháru. Na utkání v Edenu proti Spartě přišlo hodně fanoušků, kteří nás podporovali celý zápas a oslavili s námi úžasně i mistrovský titul, tak doufám, že i do Liberce si někdo najde cestu,” prozradila dvojnásobná mistryně Martina Šurnovská.

Poslední utkání sezony proti Liberci začíná na stadionu U Nisy v sobotu od 13:00. Slávisti, přijďte nám fandit!


Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články