Poslední utkání sezony proti Liberci | SK Slavia Praha
Více

Poslední utkání sezony proti Liberci

Poslední zápas letošní sezony čeká mistryně na stadionu U Nisy proti Liberci. Utkání se odehraje v sobotu 20. května od 13:00, přijďte podpořit naše fotbalistky a užít si závěr sezony.

Šesté a poslední utkání nadstavbové části sezony odehrají fotbalistky Slavie na hlavním stadionu Liberce U Nisy, kde budou útočit na neporazitelnost v nadstavbové části sezony. Přijďte podpořit mistryně v posledním utkáním sezony před finále poháru ve Vlašimi a dlouhou letní pauzou. Vstupné na utkání je dobrovolné. Otevřena bude Hlavní a Východní tribuna, občerstvení bude zajištěno ve sportbaru Žito před stadionem.

“Po prohraném derby na Letné jsme si řekly, že do konce ligy neztratíme ani bod, zatím jde vše podle plánu a myslím, že ani potom, co jsme získaly mistrovský titul, se nic nemění. O Liberci víme, že má své kvality, na zápas se připravujeme stejně, jako na každý jiný po celou sezonu. Věřím, že utkání zvládneme a vytvoříme si dobrou náladu do finále poháru. Na utkání v Edenu proti Spartě přišlo hodně fanoušků, kteří nás podporovali celý zápas a oslavili s námi úžasně i mistrovský titul, tak doufám, že i do Liberce si někdo najde cestu,” prozradila dvojnásobná mistryně Martina Šurnovská.

Poslední utkání sezony proti Liberci začíná na stadionu U Nisy v sobotu od 13:00. Slávisti, přijďte nám fandit!


Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články