B-tým v neděli od 17:00 v Karviné | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 17:00 v Karviné

Na slávisty čeká v neděli 28. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém se střetnou s Karvinou. Utkání je na programu od 17:00 v Karviné na Městském stadionu.

V neděli 21. května slávistický B-tým změří síly v rámci 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Karvinou. Utkání proti Karviné je na programu v neděli 21. května od 17:00 na Městském stadionu v Karviné. Přímým přenosem můžete zápas sledovat na Sporttotal.cz.

MFK Karviná je aktuálně lídrem tabulky F:NL s čtyřiceti devíti body a náskokem čtyř bodů na druhý Vyškov. Karvinští mají za sebou dvě výhry v řadě, 5:0 nad Prostějovem a 3:0 nad pražskou Duklou.

Slávistický B-tým v minulém kole porazil Jihlavu vysoko 7:2 a posunul se tak na nesestupové příčky v tabulce. Slávisté mají aktuálně na svém kontě dvacet devět bodů a mají tak dvoubodový náskok na poslední Třinec a předposlední Opavu. Výhru nad Jihlavou řídil čtyřgólový Štěpán Beran, který tak vsítil už svou desátou branku v sezoně a náleží mu tak dělené šesté místo v tabulce střelců FORTUNA:NÁDORDNÍ LIGY. „Vrací se mu jeho píle a jeho přístup k fotbalu. Je na sebe hodně náročný. Stejně to je u Kuby Kopáčka, oba mají skvělé mentální nastavení. Jsou to hezké příběhy, mají k fotbalu stoprocentní přístup a fotbal milují, dávají do toho celé srdce. Takovým hráčům se to pak vrátí, tentokrát za to byli odměněni skvělým zápasem. Jsme za ně moc rádi. Jen tak dále,“ chválil výkon devatenáctiletého záložníka hlavní trenér rezervy Marek Jarolím.

Vstupenky na utkání můžete zakoupit zde.

Aktuálně

Vítá vás #SlaviaFest! Jaký byl, je a bude jeho příběh?

7. 6. 2023
Fotbal není jen devadesát minut hry. Je to kulturní zážitek. Místo společného setkávání. Sdílené radosti, smutku i poznávání červenobílé všehochuti, která se stala neodmyslitelnou součástí domácích zápasů Slavie.

Samovo odpoledne snů s Davidem Juráskem

6. 6. 2023
Na chvilku zapomeňte na každodenního starosti a společně se sedmiletým Samem Slabým se přeneste do míst, kde se plní červenobílá hvězdná přání. Do Edenu, kde Slavia rozdává radost těm, kteří se právě ocitají v těch nejtěžších a zdánlivě bezvýchodných situacích.

Mistři z U15. Přípravky ovládly Planeo Cup.

6. 6. 2023
Žáci v Novém Bydžově vyhráli 1:2 a mají na čele tabulky nedostižní náskok. Kategorie U8 vyhrála Planeo Cup. Mladší žáci vyrazili na turnaj do Nizozemska. Připomeňte si výsledky mládežníků v souhrnném článku.

Další články