B-tým v neděli od 17:00 v Karviné | SK Slavia Praha
Více

B-tým v neděli od 17:00 v Karviné

Na slávisty čeká v neděli 28. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, ve kterém se střetnou s Karvinou. Utkání je na programu od 17:00 v Karviné na Městském stadionu.

V neděli 21. května slávistický B-tým změří síly v rámci 28. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY s Karvinou. Utkání proti Karviné je na programu v neděli 21. května od 17:00 na Městském stadionu v Karviné. Přímým přenosem můžete zápas sledovat na Sporttotal.cz.

MFK Karviná je aktuálně lídrem tabulky F:NL s čtyřiceti devíti body a náskokem čtyř bodů na druhý Vyškov. Karvinští mají za sebou dvě výhry v řadě, 5:0 nad Prostějovem a 3:0 nad pražskou Duklou.

Slávistický B-tým v minulém kole porazil Jihlavu vysoko 7:2 a posunul se tak na nesestupové příčky v tabulce. Slávisté mají aktuálně na svém kontě dvacet devět bodů a mají tak dvoubodový náskok na poslední Třinec a předposlední Opavu. Výhru nad Jihlavou řídil čtyřgólový Štěpán Beran, který tak vsítil už svou desátou branku v sezoně a náleží mu tak dělené šesté místo v tabulce střelců FORTUNA:NÁDORDNÍ LIGY. „Vrací se mu jeho píle a jeho přístup k fotbalu. Je na sebe hodně náročný. Stejně to je u Kuby Kopáčka, oba mají skvělé mentální nastavení. Jsou to hezké příběhy, mají k fotbalu stoprocentní přístup a fotbal milují, dávají do toho celé srdce. Takovým hráčům se to pak vrátí, tentokrát za to byli odměněni skvělým zápasem. Jsme za ně moc rádi. Jen tak dále,“ chválil výkon devatenáctiletého záložníka hlavní trenér rezervy Marek Jarolím.

Vstupenky na utkání můžete zakoupit zde.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články