Dorostence čeká derby víkend | SK Slavia Praha
Více

Dorostence čeká derby víkend

V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Ligová sezona skončila minulý víkend, ta mládežnická ale stále běží. Vyrazte podpořit mládežníky o víkendu na derby!

V závěru mládežnické sezony, kdy dorosteneckým kategoriím zbývají poslední dvě kola, se v sobotu 3. června a v neděli 4. června dorostenci v rámci svých soutěží utkají v derby se Spartou. Na všechna utkání je vstup zdarma, tak přijďte dorostence podpořit.

U19

Dorostenci z kategorie U19 pod vedením hlavního trenéra Milana Titěry odehrají derby v sobotu 3. června na Xaverově od 11:00. V posledním kole, 9. června, vyzvou Duklu.

U18

Slávisté, kteří nastupují za kategorii U18 vycestují na své derby do tréninkového centra mládeže na Strahov. Hlavní trenér Jaroslav Machač povede tým do derby v neděli 4. června od 12:15. V posledním kole pak 11. června vyzvou slávisté Vyšehrad.

U17

Svěřenci trenéra Davida Střihavky budou v derby navazovat na kategorii U19. Utkání tedy odehrají v sobotu 3. června od 13:15 na Xaverově. V posledním kole pak 9. června vyzvou Duklu.

U16

Nejmladší z dorosteneckých kategorií své derby odehraje před kategoriemi U18. Tedy v neděli 4. června na Strahově od 10:00. V posledním kole se pak utkají 11. června s Vyšehradem na Xaverově.

Aktuálně

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Gól mi pomůže i do ligy. Babička byla poprvé na fotbale

27. 9. 2023
Třicet minut od Kroměříže se Mojmír Chytil narodil, návrat "domů" si zpříjemnil brankou, výhrou nad zdejší Hanáckou Slavií (2:0) a postupem do dalšího kola MOL Cupu. O všem vyprávěl v rozhovoru.

Další články