Dorostence čeká derby víkend | SK Slavia Praha
Více

Dorostence čeká derby víkend

V sobotu 3. a v neděli 4. června proběhnou derby všech dorosteneckých kategorií. Dvě se odehrají doma, na Xaverově, a ke dvěma mládežníci vycestují na Strahov.

Ligová sezona skončila minulý víkend, ta mládežnická ale stále běží. Vyrazte podpořit mládežníky o víkendu na derby!

V závěru mládežnické sezony, kdy dorosteneckým kategoriím zbývají poslední dvě kola, se v sobotu 3. června a v neděli 4. června dorostenci v rámci svých soutěží utkají v derby se Spartou. Na všechna utkání je vstup zdarma, tak přijďte dorostence podpořit.

U19

Dorostenci z kategorie U19 pod vedením hlavního trenéra Milana Titěry odehrají derby v sobotu 3. června na Xaverově od 11:00. V posledním kole, 9. června, vyzvou Duklu.

U18

Slávisté, kteří nastupují za kategorii U18 vycestují na své derby do tréninkového centra mládeže na Strahov. Hlavní trenér Jaroslav Machač povede tým do derby v neděli 4. června od 12:15. V posledním kole pak 11. června vyzvou slávisté Vyšehrad.

U17

Svěřenci trenéra Davida Střihavky budou v derby navazovat na kategorii U19. Utkání tedy odehrají v sobotu 3. června od 13:15 na Xaverově. V posledním kole pak 9. června vyzvou Duklu.

U16

Nejmladší z dorosteneckých kategorií své derby odehraje před kategoriemi U18. Tedy v neděli 4. června na Strahově od 10:00. V posledním kole se pak utkají 11. června s Vyšehradem na Xaverově.

Aktuálně

Totální podcast s Milanem Škodou

30. 9. 2023
Kanonýr, kapitán, legenda a nově také spoluhráč a mentor mladých ve slávistickém B-týmu. Jak se cítí zpět v červenobílé? Jaká byla jeho cesta do klubu ligových kanonýrů? Nebo jaký vztah mají k fotbalu jeho dva synové? To vše a mnohem víc v Totálním podcastu s Milanem Škodou.

Slavia dětským domovům a 2x45 minut

30. 9. 2023
Září bylo v CSR věnováno nejmladším a k bezpočtu aktivit se přidal i start nového projektu „Slavia dětským domovům“. Iniciativa, která má za cíl zapojit dětské domovy napříč celou Českou republikou, je realizována ve spolupráci s Nadačním fondem Terezy Maxové.

B-tým: Milan Škoda zařídil obrat na Motorletu

30. 9. 2023
V 9. kole se B-tým utkal s dalším pražským soupeřem - Motorletem. Domácí šli brzy do vedení, béčko ale dokázalo skóre utkání otočit díky dvěma proměněným penaltám Milana Škody.

Další články