AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi | SK Slavia Praha
Více

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Mladé Boleslavi

Zápas v Mladé Boleslavi se hraje v neděli 13. srpna od 15:00. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Prodej vstupenek

Pro fanoušky Slavie je vyhrazeno 920 míst. Vstupenky pro slávistické fanoušky jsou vyprodané.

Servis pro fanoušky

S domácím klubem jsme domluvili navýšení kapacity občerstvení.

Parkování u stadionu

Adresa Městského stadionu v Mladé Boleslavi je U Stadionu 1118, Mladá Boleslav. Pokud se chystáte na utkání autem, pro parkování využijte parkovací plochy u obchodního centra Kaufland anebo v Havlíčkově ulici, v ulici Jana Palacha anebo parkovací dům v ulici U Stadionu. Všechna tato parkoviště mohou být placená.

Vstup na stadion

Vstup do sektoru hostů je z ulice Jiráskova a otevírá 2 hodiny před začátkem utkání. Vstup na východní tribunu pro držitele vstupenky do sektoru H bude přes hlavní vchod z ulice u Stadionu. U vstupu se fanoušci podrobí bezpečnostní kontrole, upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky. Na utkání nemusí být vpuštěni podnapilí fanoušci.

Úklid v sektoru

V Mladé Boleslavi prosíme opět o vaši součinnost při uklízení sektorů. Po děkovačce pošleme do sektoru několik pytlů na odpadky tak, aby bylo následně k úklidu co nejméně odpadků. Případné informace získáte u klubového SLO Martina Bendy nebo u stevardů ve vestách. Děkujeme!

Doporučujeme fanouškům nastudovat Návštěvní řád stadionu.

V sektoru hostů budou přítomni stevardi Slavie.

Aktuálně

Dorostenci přehráli Baník, žáci přivítali v Edenu Slovan Bratislava

5. 12. 2023
Těžká utkání odehráli mladší dorostenci proti Baníku Ostrava a přehráli svého soupeře 3:2 a 3:1. Starší žáci hráli v mrazivých podmínkách proti Slovanu Bratislava. Tradičního mezinárodního Lech Cupu se zúčastnili i kluci z U12. Připomeňte si výsledky mládeže v souhrnném článku.

Registrace na SLAVIA KEMPY spuštěna

5. 12. 2023
Registrace na mládežnické SLAVIA KEMPY byla spuštěna. Kromě klasických pětidenních letních kempů naleznete i nový, velikonoční kemp, nebo letní třídenní pouze pro brankáře.

MATCHDAY z vítězství U19 nad Juventusem

5. 12. 2023
Z vyhřátého Španělska přivezli slávisté do devatenácti let cenné vítězství nad italským velkoklubem. Tři body do tabulky turnaje Al Abtal si připsali sešívaní po výhře 4:1. Jak se vítězství rodilo i jak slávisté dva dny ve Španělsku strávili?

Další články