Pět slávistů v nominaci české reprezentace | SK Slavia Praha
Více

Pět slávistů v nominaci české reprezentace

Na kvalifikační zápas o EURO 2024 proti Albánii a přípravné utkání proti Maďarsku nominoval trenér Jaroslav Šilhavý pětici slávistů. Na reprezentační sraz jednadvacítky pojede hned šest hráčů Slavie.

Na utkání A-týmu české reprezentace byli povoláni David Douděra, Tomáš Holeš, Lukáš Provod, Mojmír Chytil a Václav Jurečka. Češi nejprve ve čtvrtek 7. září od 20:45 ve Fortuna Areně vyzvou Albánii, proti které budou hájit první místo v kvalifikační skupině E. Následně se přesunou do Budapešti, kde je v neděli 10. září čeká od 18:00 přípravný duel proti Maďarsku.

Mezi náhradníky jsou připraveni Ondřej Kolář, Matěj Jurásek, Lukáš Masopust, Petr Ševčík a premiérově také Tomáš Vlček.

Nová lvíčata se šesti slávisty

Pro zápasy v novém kvalifikačním cyklu reprezentace do jednadvaceti let bylo nominováno hned šest slávistů. Pro přípravný duel se Slovenskem a kvalifikační utkání s Islandem povolal trenér Suchopárek Matyáše Vágnera, Denise Halinského, Alberta Labíka, Filipa Prebsla, Matěje Juráska a Daniela Filu.

Mezi náhradníky jsou Ondřej Kričfaluši a Martin Šubert, kteří ze Slavie hostují ve Vlašimi.

Aktuálně

#UEL SESTŘIH | Sheriff – Slavia 2:3

2. 12. 2023
Vraťte se společně s námi do Tiraspolu ještě jednou, o zajímavé momenty nebyla v Podněstří nouze. Elegantní patička Václava Jurečky, premiérový gól v Evropě pro Christose Zafeirise nebo vítězné dělo Muhameda Tijaniho z poslední minuty.

PREVIEW: Vlček a Houštecký před Zlínem

2. 12. 2023
O nedělním ligovém střetu ve Zlíně promluvili na kameru #SlaviaTV asistent trenéra Zdeněk Houštecký a obránce Tomáš Vlček.

MATCHDAY z Tiraspolu. Obrat, třetí postup a TJ

2. 12. 2023
Z rajónu Sheriffa lup v podobě tří bodů! A navrch sladký bonus… Slávisti dali ve čtvrtek v Tiraspolu výhrou 3:2 razítko na třetí postup do vyřazovací fáze Evropské ligy v éře trenérského týmu Jindřicha Trpišovského. MATCHDAY byl u toho!

Další články