Los MOL Cupu se bude v pátek opakovat kvůli chybě | SK Slavia Praha
Více

Los MOL Cupu se bude v pátek opakovat kvůli chybě

Los 3. kola MOL Cupu se bude v pátek 15. září od 12:00 opakovat. Rozhodl tak řídící orgán soutěže kvůli chybě při nasazení v původním termínu losu.

Prvního soupeře na cestě za obhajobou poháru se slávisté dozví v pátek 15. září ve 12:00. Na vině je chyba, která vedla k anulaci původního losu, který proběhl ve středu a sešívaným přidělil FC Viktoria Mariánské Lázně.

„Bohužel došlo k mému chybnému výkladu článku z rozpisu soutěží o nasazování ve třetím kole MOL Cupu, kdy jsem rozhodl podle aktuální tabulky druhé ligy. Mezi vedoucími týmy druhé ligy Duklou a Vyškovem proběhl los, podle kterého jsem určil jako nasazenou Duklu. Jsem si vědom toho, že došlo k mylnému kroku a že nasazená měla být Zbrojovka Brno, která se v minulém ročníku umístila šestnáctá v první lize,“ vysvětlil předseda Řídící komise TOP soutěží FAČR Martin Drobný, který má Pohár FAČR v gesci.

V osudí čeká na sešívané jeden ze šestnáctky týmů, které jsou rozděleny mezi licenční a nelicenční následovně:

Licenční: MFK Vyškov, 1. SK Prostějov, SK Hanácká Slavia Kroměříž, SK Líšeň, FK Dukla Praha, FK Viktoria Žižkov, SFC Opava, FC Vysočina Jihlava, MFK Chrudim, vítěz utkání TJ Slovan Velvary – FC Sellier & Bellot Vlašim.

Nelicenční: FC Viktoria Mariánské Lázně, SK Kladno, SK Zápy, TJ Jiskra Domažlice, SK Uničov a SK Sparta Kolín.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články