Ve 3. kole MOL Cupu souboj Slavií v Kroměříži | SK Slavia Praha
Více

Ve 3. kole MOL Cupu souboj Slavií v Kroměříži

Páteční opakovaný los MOL Cupu určil, že soupeřem slávistů ve 3. kole bude SK Hanácká Slavia Kroměříž. Úřední hrací termín je stanoven na 27. září, hrát se bude na půdě soupeře.

Losování 3. kola MOL Cupu se opakovalo kvůli chybě při nasazení týmů, na nedodržení rozpisu soutěže si stěžovala Zbrojovka Brno, Fotbalová asociace ČR se ve čtvrtek za chybu omluvila.

Slavia, která byla při losu mezi šestnácti nasazenými kluby, svou cestu za obhajobou trofeje v domácím poháru začne proti SK HS Kroměříž.

Hrát se bude na Stadionu Jožky Silného, který je domovem druholigového nováčka. Kroměříž s dvoubodovým náskokem na druhý Hlučín opanovala minulou sezonu MSFL, do F:NL se vrátila po sedmnácti letech, v roce 2006 ji po dvou sezonách a prodeji licence Opavě dobrovolně opustila.

V dosavadním průběhu F:NL Hanákům patří devátá příčka, v osmi zápasech brali tři výhry a jednu remízu.

Účast ve 3. kole MOL Cupu si Kroměříž zajistila vyřazením Bohunic, rozhodlo až prodloužení, a Strání.

Klub úzce spolupracuje s Baníkem Ostrava, jeho barvy hájí díky hostování brankář Michael Gergela, Marek Jaroň, Jan Fulnek, Stanley Charles Chukwudi a David Stoklásek. Trenérem týmu je Bronislav Červenka.

V červenci 2015 sešívaní sehráli v Kroměříži přípravný duel se Sigmou Olomouc, který skončil remízou 1:1. Miroslav Beránek tehdy nasadil do základní sestavy Jiřího Bílka, Milana Škodu nebo Martina Latku.

Aktuálně

Informace a lístky pro fanoušky do Liberce

28. 9. 2023
V neděli 8. října od 18:00 nás čeká ligový výjezd do Liberce, kde budeme hrát s místním Slovanem. Přečtěte si informace k zápasu, pokud se tam chystáte jet.

Krásný zápas i atmosféra. Za start jsem rád

27. 9. 2023
Stanislav Tecl oblékl v pohárovém utkání v Kroměříži kapitánskou pásku a asistencí přispěl k dvougólové výhře sešívaných. Po utkání se setkal s novináři a odpovídal na otázky ohledně vlastní motivace i současné role v A-týmu.

Přístupu Kroměříže si velmi vážíme. Boluwatife roste

27. 9. 2023
Asistent trenéra Jaroslav Köstl hovořil po pohárové výhře v Kroměříži (2:0) o vlídném přivítání na Hané, vzrůstající formě Boluwatifeho Ogungbayie i aktuálním rozpoložení týmu.

Další články