Informace k pohárovému zápasu v Kroměříži | SK Slavia Praha
Více

Informace k pohárovému zápasu v Kroměříži

Ve 3. kole MOL Cupu bude naším soupeřem SK Hanácká Slavia Kroměříž. Hrát se bude 27. září od 16:00 a hrát se bude na půdě soupeře. V článku si přečtěte informace ke vstupenkám.

Zápas se hraje na Stadionu Jožky Silného a vstupenky do sektoru budou v prodeji během dnešního dne. K dispozici budeme mít celkem 500 míst pro fanoušky a vstupenka bude za 300 Kč. 80 míst bude k sezení dle číslované sedačky, 200 míst k sezení bez číslování a 220 míst ke stání.

Vstupenky na utkání pořídíte online ZDE. Při nákupu musíte zadat heslo sks. Popřípadě budou vstupenky v prodeji i na místě.

Parkování

Své vozidla můžete zaparkovat u Kauflandu, u Zimního stadionu nebo na Výstavišti. Všechna parkoviště naleznete na mapě níže.

Vstup do sektoru

Vstup na stadion pro fanoušky hostů naleznete na v jihozápadním rohu stadionu v ulici Kotojedská.

Aktuálně

ONLINE: Od 17:00 první kolo na Slovácku

21. 7. 2024
Slávisté se v prvním kole Change Ligy představí na stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti. V jaké sestavě odstartují sešívaní nový ročník?

300! Další milník Jindřicha Trpišovského

21. 7. 2024
Jindřich Trpišovský v duelu se Slováckem dosáhl dalšího milníku, a to 300 ligových zápasů, které vedl jako hlavní trenér. Pane trenére, obrovská gratulace vám i vašim kolegům!

Výhra žen na úvod přípravy

20. 7. 2024
Slávistky zahájily přípravu na novou sezonu vítězstvím, když na domácím stadionu v Horních Měcholupech porazily polský Śląsk Wrocław. Vítězný gól vstřelila v závěru utkání nejlepší střelkyně minulého ročníku, Marjolen Nekesa.

Další články