Informace k pohárovému zápasu v Kroměříži | SK Slavia Praha
Více

Informace k pohárovému zápasu v Kroměříži

Ve 3. kole MOL Cupu bude naším soupeřem SK Hanácká Slavia Kroměříž. Hrát se bude 27. září od 16:00 a hrát se bude na půdě soupeře. V článku si přečtěte informace ke vstupenkám.

Zápas se hraje na Stadionu Jožky Silného a vstupenky do sektoru budou v prodeji během dnešního dne. K dispozici budeme mít celkem 500 míst pro fanoušky a vstupenka bude za 300 Kč. 80 míst bude k sezení dle číslované sedačky, 200 míst k sezení bez číslování a 220 míst ke stání.

Vstupenky na utkání pořídíte online ZDE. Při nákupu musíte zadat heslo sks. Popřípadě budou vstupenky v prodeji i na místě.

Parkování

Své vozidla můžete zaparkovat u Kauflandu, u Zimního stadionu nebo na Výstavišti. Všechna parkoviště naleznete na mapě níže.

Vstup do sektoru

Vstup na stadion pro fanoušky hostů naleznete na v jihozápadním rohu stadionu v ulici Kotojedská.

Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články