Ve středu 11. 10. v Edenu s Kluží. Permanentkáři mají vstup zdarma | SK Slavia Praha
Více

Ve středu 11. 10. v Edenu s Kluží. Permanentkáři mají vstup zdarma

Vstupenky na úvodní utkání 2.předkola Ligy mistryň proti rumunské Kluži jsou od úterý 3. 10. 10:00 ve volném prodeji. Permanentkáři mají vstup zdarma. Přijďte podpořit naše fotbalistky na cestě za postupem!

Fotbalistky Slavie přivítají v úvodním zápase Ligy mistryň o postup do základní skupiny této soutěže ve středu 11. října od 18:00 v domácí atmosféře Fortuna Areny rumunskou Kluž. Permanentkáři Slavie mají vstup na utkání zdarma, ostatní za 80 Kč, děti do 14 let mají vstup zdarma.

Držitelé permanentních vstupenek

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo, v rámci otevřených sektorů na toto utkání. Na utkání bude otevřen vstup č.2.

Vstup bude umožněn přímo na permanentní vstupenku.


Volný prodej

Vstupenky na utkání žen bude možné zakoupit od úterý 3. 10. 10:00 v aplikaci SLAVIA, nebo online prodeji Ticketportalu za 80 korun pro dospělé, pro děti do 14 let je vstup zdarma, prokázat se však stejně musí platnou vstupenkou, kterou si mohou vyzvednout v online prodeji nebo na pokladnách. Věk dítěte bude zkontrolován u vstupu stadionu. Vstupenky můžete také zakoupit na pokladnách stadionu Fortuna Areny, ve středu 4. 10. od 10:00 do 18:00, čtvrtek 5. 10. od 14:00 do 21:30, nebo v samotný den zápasu ve středu 11. 10. od 14:00.

Pro vstup na utkání je nutné mít vstupenku v tištěné podobě, nebo ve vašem mobilním telefonu.

Přijďte podpořit naše fotbalistky na cestě za postupem!
Aktuálně

ONLINE: Od 11:00 příprava proti polskému Śląsku Wrocław

19. 7. 2024
Slávistky se v Horních Měcholupech chystají na své první přípravné utkání, kde vyzvou polský Śląsk Wrocław. Jakou sestavu pro tento zápas zvolil trenérský štáb pod vedením Jiřího Vágnera?

Pomoc dětským pacientům: Tým legend Slavie v Herálci

19. 7. 2024
Tým legend SK Slavia Praha, pod patronací heráleckého rodáka Stanislava Tecla, se tentokrát představí v Herálci u Havlíčkova Brodu. Přijďte podpořit charitativní utkání Nadačního fondu Slavie v sobotu 27. července od 16 hodin. Celý výtěžek poputuje na pomoc Dětskému oddělení Havlíčkobrodské nemocnice.

Brankářka Vanesa Jílková přichází do Slavie

19. 7. 2024
Po ročním hostování v Lokomotivě Brno se k A-týmu žen připojila Vanesa Jílková. Osmnáctiletá reprezentační brankářka podepsala v Edenu několikaletou smlouvu.

Další články