Ve středu 11. 10. v Edenu s Kluží. Permanentkáři mají vstup zdarma | SK Slavia Praha
Více

Ve středu 11. 10. v Edenu s Kluží. Permanentkáři mají vstup zdarma

Vstupenky na úvodní utkání 2.předkola Ligy mistryň proti rumunské Kluži jsou od úterý 3. 10. 10:00 ve volném prodeji. Permanentkáři mají vstup zdarma. Přijďte podpořit naše fotbalistky na cestě za postupem!

Fotbalistky Slavie přivítají v úvodním zápase Ligy mistryň o postup do základní skupiny této soutěže ve středu 11. října od 18:00 v domácí atmosféře Fortuna Areny rumunskou Kluž. Permanentkáři Slavie mají vstup na utkání zdarma, ostatní za 80 Kč, děti do 14 let mají vstup zdarma.

Držitelé permanentních vstupenek

Majitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma bez nutnosti vyzvedávat si další lístek. Pro projití turniketů stačí přijít jen s permanentní vstupenkou. Na utkání platí pravidlo obsazování volných sedadel, to znamená, že permanentkáři nemají automaticky rezervováno své místo permanentky a všichni fanoušci si mohou sednout kamkoliv, kde bude volné místo, v rámci otevřených sektorů na toto utkání. Na utkání bude otevřen vstup č.2.

Vstup bude umožněn přímo na permanentní vstupenku.


Volný prodej

Vstupenky na utkání žen bude možné zakoupit od úterý 3. 10. 10:00 v aplikaci SLAVIA, nebo online prodeji Ticketportalu za 80 korun pro dospělé, pro děti do 14 let je vstup zdarma, prokázat se však stejně musí platnou vstupenkou, kterou si mohou vyzvednout v online prodeji nebo na pokladnách. Věk dítěte bude zkontrolován u vstupu stadionu. Vstupenky můžete také zakoupit na pokladnách stadionu Fortuna Areny, ve středu 4. 10. od 10:00 do 18:00, čtvrtek 5. 10. od 14:00 do 21:30, nebo v samotný den zápasu ve středu 11. 10. od 14:00.

Pro vstup na utkání je nutné mít vstupenku v tištěné podobě, nebo ve vašem mobilním telefonu.

Přijďte podpořit naše fotbalistky na cestě za postupem!
Aktuálně

O zaslouženém vítězství, složitém terénu i návratu Holeše

10. 12. 2023
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Mladou Boleslaví o atraktivitě a náročnosti utkání, důležitosti návratu Tomáše Holeše, stavu hřiště, odloženém utkání se Zlínem i svém zranění v bagu.

Jak se sluší a patří. Euforie po gólu byla nepopsatelná

10. 12. 2023
Na pozápasové tiskové konferenci hovořil jubilant Tomáš Holeš o návratu na hřiště, terénu, prvním gólu po čtyřech měsících, bránění útočníků soupeře i situaci v tabulce.

Fotbal si teď víc užívám. Holi? Skvělá meta

10. 12. 2023
Vítězná asistence? Stejně jako v případě pohárového utkání v Hradci z kopačky Petra Ševčíka. Reprezentační záložník pro #SlaviaTV popsal důležitost výhry nad Boleslaví, promluvil o přínosu navrátilce Tomáše Holeše a poděkoval fanouškům.

Další články